1. toplam entry 7095
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 16677
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 11 yıl önce

otoban faresi

sanırsam eski otoban faresi.
okuduğunu anlamayan birisi olduğu hâlde şahsıma dolaylı olarak karaktersiz demiş. bir kaç kez mesajlaşmıştık onun haricinde karakterim hakkında ne bilgisi var bilmiyorum.
şimdi ben sana ne desem boş, zekama hakaret.

boyaci cocuk

megaloman'ı öcü gibi göstermiş talihsiz olmuş. benden özür diledi. bilmukabil özür dilerim. ağzım pistir benim höykürürüm hemen. serde adanalılık var. allah affetsin.

mevzunun benim etrafımda döndüğünü bilmiyordum. zira ben buradan giderken kimseye gidiyorum falan demedim. ben döndüm diye bir şeyler oluyorsa güler geçerim şu insanların küçük dünyasına. zaten hal-i hazırda inci sözlük, instela ve uludağ'da yazmaktayım. buraya gelmişsem eğer saidnaci kardeşimin isteğiyledir.

çünkü saidnaci de bilir buraların dedikodularını; o tanımlarında naif başka yerde sahtekarlık yapanları. iyi bilir hem de zira zengin sözlük yatırımını saidnaci yaptığı zaman herkesin ne mal olduğunu görmüş ve tiksinmiştir. samimi insan aramıştır kendisine. bizzat şahidi olduğum için sıkıntı duymuyorum bunu söylemekte.

ben savunmaya muhtaç birisi değilim bunu artistlik için söylemiyorum. buradaki insanların çoğu benim için btir. bten kastım ezerim rahatça. ama canım sıkılırsa. kimseye de eyvallahımın olmadığını herkesler bilir.

velhasıl mevzu nedir bilmiyorum. bilen varsa piştlesin. sıkıntı varsa halledelim inşaallah.

pedagojik formasyon

devlet babanın yürüyen 2000 lira gözüyle baktığı bireylere verdiği sertifika programı.

azıcık kafası çalışan herkes başarıyla bitirebilir. ders çalışmasına dahi gerek yok.

daha kitap yüzü açmışlığım yok an itibariyle bütün dersleri ba üstü notla geçmiş bulunmaktayım.

çok gereksiz çok. o paraya öküz alırdık...

iftara yakın sözlükte takılan erkek

atalarının mirasını hunharca harcayan erkek türü.

hele durun millet kadınlar üretime katılalı ne kadar oldu ? erkek bünyesinden mucize beklemeyin.

daha süt, alkol gibi besinleri sindiremiyoruz. süt helal de alkol haram. onları da yaklaşık 10000 yıl önceden kullanmaya başladık. m.ö. 5000'de ilk alkollü içeceğimizi ürettik. şimdi kaç sene olmuş bünye alışamamış. avcılardan ev erkekliği beklemeyin az sabır.

f

türkçe bir ses değildir. eski tamgalarla yazılmak istenildiğinde p ile yazılabilir. p ile akrabadır.

"ph" fonetiği vardır f sesinde. bizler yıllarca farisilere parisi dedik.
(bkz: pers)

platon'u eflatun yapan da buydu. ve daha niceleri...

sözcü gazetesi nin okurunu aptal yerine koymaya çalışması

başkasının yanlışları bir başkasını doğru yapmaz. sahtekarlar cumhuriyeti burası! sözcü de o ayaklardan biri. o baştakilerin bu gazetelerin azıcık şerefi olsa hiçbir şey böyle it dalaşına dönmezdi. müslümanlar hırsızları savunur hale geldi bu kemalist adiler yüzünden. algı falan kalmadı ortada. bozuk saat bile günde iki kez doğruyu gösterir. o nedenle hepten yok saymıyorum.
1 /