1. toplam entry 1812
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 1629
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 14 yıl önce

mechul x

kendisini gayet yürekten tebrik ediyorum. daha önce bir çok olayda sözlüğün göstermesi gereken ama bir türlü gösteremediği tavrı sonunda göstermiştir, helal olsun. bu sözlüğü senai bey'in eften püften kaprisleri değil sözlüğün başında saatler geçiren yazarların emekleri ayakta tutuyor. eğer küfür hakaret yoksa ve sadece yorumdan ibaret bir entry birinin keyfine göre sildirilmek isteniyorsa gösterilecek olan tek tavır vardır. o da budur. beğenmeyen abimiz gider ekşi sözlük'ü okur.

istedikleri kadar dava açsınlar, kazanamazsak en fazla entryleri siler, olayı bitiririz. bir para cezası gelirse de ve karşılanamazsa sözlüğün yazarları sözlüğüne parasal olarak sahip çıkmayı da bilir. gururla ve kibriyle keyfine entry sildirmeye çalışan çakma abilerin yüzüne çalarız paramızı.

bir sözlük oluşumuna uygun bir şekilde yeter ki muhalif olalım. kırdığımız kuru odunlardan daha çok ses çıkar.

tavrı için: (bkz: helal olsun)

dilefgar

bundan 2 yıl önce bu sözlükte bana atılan iftirayı tekrar dile getirecek kadar gönlü geniş ve delikanlı bir yazardır. o iftirayı atan kişi ve onun korumacılığını yapan moderatör ve yazarlar o olaydan sonra bu sözlükten gitmek zorunda kaldılar. o atılan iftira da benim uludağ sözlük'ün içkili bir zirvesine katıldığıma dairdi. bu saatten sonra yalan demeye tenezzül bile etmiyorum. bu olay çözüleli zaten 2 yıl oldu. yalnız bu olayın üzerinden 2 yıl geçmesine ve olayın çözülmesine rağmen köşeye sıkışıp diyecek laf bulamayan arkadaşların bu olayı tekrar gündeme getirmesi ilginç. yok yok aslında ilginç değil. erkekliğin öğrenilen bir şey olduğunu öğreteceğim. * *

ihl sözlük

zorla adalet aranan bir internet sitesi olmaktan kurtulması gereken oluşum. bu sözlükte hala yazarlar arası adalet sağlanamıyorsa, adam kayırmacılık yapılıyorsa, burada utanması gereken insanlar var demektir. bu sözlükte adaletin sağlanması için illa ortalığın karıştırılması, sözlüğün ayağa kaldırılması, onlarca başlık açılması, normal hayatta muhattap dahi alınmayacak adamlarla ağız dalaşına girilmemesi sağlanmalı artık.

has parti

istanbul gençlik kollarının ayrılma hikayelerini biliyordum lakin sitelerine koyduğu açıklamayı görmek yeni nasip oldu. kendilerine göre bir haklılık payı var, hatta haklılardır da buna söyleyecek sözüm yok. ama şöyle bir gerçek var ki kardeşim birazcık insaflı izanlı olacaksın. sen koskoca istanbul'da bir varlık gösterememiş bir gençlik kolusun, ne sağlam bir çalışman, ne toplumda etki uyandırmış bir olayın var, hiçbir başarı gösterememişsin. bak seçim sonuçları filan demiyorum. seçim öncesi hiçbir olayın yok. etrafta o kadar iyi kötü dindar genç var ne biri başkanını tanır ne çalışmandan haberdar. bak gelsin sen de çalışsın filan demiyorum. bu olayların içinde olan insanlar başkanını tanımıyor. e biraz da kendinden utan da seçimden sonra istifa et.

ihl sözlük

kurulduğu ilk günlerdeki haline, açılan başlıklara, yazılan entrylere bakıyorum. bir de şimdi ki başlıklara, yazılan entrylere, ortaya konulan görüşlere bakıyorum. durum gerçekten içler acısı. yazık oldu güzelim sözlüğe.

muhammed emin tokcan

14.12.2009 tarihinde adam gibi adam notunu düştüğüm kişi idi. en son fatih camiindeki çeçen şehitlerin cenazesinde gördüm kendisini. yanında siyah takım elbiselerini çekmiş 10 tane değişik tiplerde adam mafyacılık oynuyorlardı. cenaze de kendisine yol açıyordu filan. oldukça komikti. anladığım kadarıyla mafyalığa evrilmiş abi. adam gibi adamlık sıfatını kendim adına geri alıyorum kendisinden. kim bilir kimin çek senet işlerine bakmaya başlamıştır.
1 /