@halis

Lebe und denke nicht an morgen.

  1. toplam entry 1571
  2. takipçi 15
  3. takip edilen 21
  4. puan 10346
  5. statü
  6. rütbe moderatör
  7. kayıt tarihi 2 yıl önce

serçe parmak

hiç sevdiğiniz birisini serçe parmağı ile tuttunuz mu? ele güzel bir şeydir ki, serçe parmağı hassastır, çok sert tutup çekersen, incitir, tıpkı yürek gibidir. ince, kırılgan, zayıf ve hassas. serçe parmağı deyip geçmeyin kırılırsa işte kötü olur, alçıya aldırdım bi kere, ya kalbim? onu kırılınca alçığa alabilmem niye münkün değildir..

Kötü espriler high level

Gurbetten yaşayan babam ve abdullah amca yeniden oturup türkiye' ye köye yerleşsek mi planlarını kurarken babam hayalini deyip yerleşek mi yemyeşil bir yere, toprağa.. diye deyince ben de toprağa gitmek istiyorsan mezar var diye şaka ediverdim. Karşımda oturan Havva yenge tövbe estağfirullah deyip bana kötü kötü baktı ama ben orada sessiz sessiz güldüm.

dünya yardım

pötürgeli seyyah#7002334 ·

- vitamşn e + b5 olması gerekiyor. Bunları eczanede ampul olarak alabilirsiniz. Ayrıca bepanthen ampulleri de vardır. Şimdi badem yağı, kimileri susam yağı katar içine bi karışım hazırlayıp saça uyguladıktan 3-5 saat sonra yıkayabilirsiniz. Eczanede 5 saate kadar tam teşekkülü olur demişti.git ımı/vitamin+karışımı&client=ms-android-samsung-gj-rev1&prmd=isnv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwj0tbaPioPvAhXF8OAKHeOECMEQ_AUoAXoECAIQAQ&biw=412&bih=670

1 /