@halis

acı bir dehliz gibidir, içinden geçilmeden hakikate ulaşılmaz.

  1. toplam entry 3205
  2. takipçi 35
  3. takip edilen 30
  4. puan 37710
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 5 yıl önce

necip fazıl kısakürek

Kendisi annesi ile Heybeliada'da uzun dönemler kalmıştır. Kardeşinin ölümü üzerinden kendileri gelemeyen annesi ve kendisi şehirden uzak temiz bir havada uzun yıllarını geçirmişlerdir. Verem sarmıştı tüm bedenleri bir zamanlar, almıştı sevdiklerini koca yürekli şairin, vardır sebebi ızdırap çekmeye.

sinan oğan

Aşırı sağ düşüncelere sahip kişidir. Tam olarak ilmi siyaseti uygulayıp desteklemediği Cumhur ittifakına menfaatleri uğruna destek sunmuş ve katılmış satılmış adamdır. Bakanlığı garantili de adamın, tekrardan cumhur ittifakının hükümete geçip geçmeyeceği meçhul.

samimi müslüman

Samimi müslüman siyasete dini taşımaz, zira siyasal İslam'ı temsil etmiş ve uygulamış olur. Biz saf bir milletiz, kimisini şiir okudu diye cahilane Bir biçimde hapse tıkar, sonrada yüceltmeyi biliriz. Ah menderes diye arkasından ağlar durur ama yıktığı camii ve mezarlıkları unuturuz.

kemal kılıçdaroğlu

Cumhurbaşkanı adaylığı ile Türkiye siyaset gündeminde Erdoğan'ı geçen politikacı.

Baştan sonra YouTube deki babala tv'de dinleyenler gayet makul, entelektüel bir birey olduğunu fark eder. Merak edilen son soru ikinci turda kazanmaması durumunda geri mi çekileceğiydi, tabi ilmi siyaset yapıp kazanacağına da dair bir cevap verdi. Bakalım haftasonu neler olacak bu ülkede.

nicki mouse

7209220 fazla mı güzel bir anne ve insansın sen? Bayılıyorum enerjine, sana verilenler için verdiğin mücadeleni bir sen bi allah bilir. nasıl idam ettiğini görmek ibretlik, müthişsin. Zorlukların sonunda hep bir ışık ve umut vardır. O kapı eşiğinde zaten ışık görüyorsun, görüyorsun ki sonuna kadar bebişine nefes oluyorsun, hayat oluyorsun. Rabbim birlikteliğinizi daim eylesin..

Evlenmekten vazgeçmek

Evlenmek üzere olanlar bilir, zihinsel olarak vazgeçmek istiyor ya da zorlanıyor insan. Onca telaş üst üste geliyor. Yok ev bul, restore et, döşemeyle uğraş, yetmedi ailelerin istekleri, düğün/nikah ayarlamaları, yetmezmiş gibi gelin damatlık uğraşları. Hiç mi hiç tatlı telaşlar değil. Kas ağrısı, kilo verme/alma,* kadınsanız sürekli ağlama krizleri, erkeklerde ise geçim sıkıntısı ve Türkiye gibi bir ülkede bir baş daha geçindirme telaşı. Yani benim başımı sokacak koca şehirde minnak bir yuvam var çok şükür ancak şu zamanlarda İstanbulda kiralık arayıp evli olmaya çalışılmak.. Allah kurtarsın cidden daha erken evlenemez miydiniz diyorum hep arkadaşlara.
1 /