@halis

acı bir dehliz gibidir, içinden geçilmeden hakikate ulaşılmaz.

  1. toplam entry 3870
  2. takipçi 34
  3. takip edilen 32
  4. puan 34297
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 3 yıl önce

dünyaitiraf.com

Kilo vermek ve sportif olmak için saçma sapan dance workoutlarinda kendimden zayıf kadınları izleyip gaza geliyorum ve bi hışımla hareketlerini onunla yapmaya çalışıyorum. Tek bir sorun var. Kadın makyajlı ve tokasız uzun saçlı olduğu halde bi damla ter bile dökmüyor, bense perişan hale geliyorum.

başkasının çayını içmek

Ooh hojdır. Genellikle aile içi sofralarda bardaklar karışır. Korona döneminde insanlar pek bi titiz olsa da iş bardağa gelince karışık tepsiye koyuyorlar. Dolayısı ile dönüp gelene kadar bardakların yönü değişiveriyor. Hepsi aynı gözüküyor. Diyelim ki hepsi kaşıksız. Topluca el fatiha.

Kibarca küfür etmek

İnsan bazen haddini aşıyor ama aştıkça devam ediyor. Değerli bi ağabeyim sayesinde çorba kaşığının sapının kökü gibi muhteşem sayma şekillerini öğrendim. Eskiden bir film vardı. die wilden kerle yani çılgın/yaban herifler mi desem erkeğin işte kaba şekli. Derken bu çocuklar kötü hissettiklerinde uyduruk küfürler ediyordu morelleri düzelsin, doğa afetleri ya da kötü hava güneşli havaya dönüşsün diye. Öyle bir anı işte paylaşmak güzeldi.

man in love

Taiwan yapımı romantik bir filmdir. İzlemesi başta keyifli, muzipçe sonradan çok acıtıyor, film bana göre romantik türden ziyade daha da bi eğitici, öğretici filim oldu. Duygu durumunu derinden etkiler. İnsanlık dersi verir. Malesef sadece alt yazı ile netflix ve başka sitelerde bulabilirsiniz ama alt yazılı olmasına rağmen izlemeye değer bi filmdir. git

dünyaitiraf.com

Temizlik yapmaktan nefret ediyorum. Nerde kalmıştık, ah süpürme işinde. Stres atmak için temizlik yapanları anlamıyorum. Bayağı bi parlatıyorlar etrafı ama pek benlik değil. Stresli isem anti stres uğraşıları lazım, temizlik nedir ya. Stres faktörü.
1 /