1. toplam entry 115
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 498
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 2 yıl önce

eski sevgilinin mesaj atması

Aylarca WhatsApp profil fotosunu açıp boş boş ismine, resmine bakıp her bir detayı ezberlemişsinizdir. Belki onlarca kez numarasını silip eklemişsinizdir. Ekrandaki çevirimiçi yazısının yazıyor'a dönmesini dört gözle beklemişsinizdir. Hiçbiri olmamıştır.
Tam her şey unutulmaya yüz tuttu, sular duruldu derken aylar sonra hiçbir şey olmamış gibi kendini hatırlatıp bünyeye ayar veren bir mesaj gelir. "nasılsın"?!?!?!?! E yuh ama nasıl olur, gerçek mi bu dersiniz? Halüsinasyon görüyorum galiba, ne yapsam nasıl cevap yazsam dersiniz, düşünceler düşünceler.. Gayet medenice "iyiyim sen" ıvır zıvır kısa bir diyalog sonunda niye yazdın deyince, hiç öyle bir sebebi yok, öylesine cevabı alınır. Çünkü özledim diyemeyecek kadar gururludur veya beklentiye sokmak istemiyordur VS vs.. Her ne olursa olsun beklenen tepki bu değildir. Rosbik ruhlu seniiii, ne demeye yazıyorsun o zaman. Venüs retrosu bitecek birkaç güne neyse ki.. Sinirliyim ama bu durumu da nefsimin bu acziyetine bağlıyorum. İyi veya kötü hiçbir şey hissedemeyecek kadar hissizleşiyorum galiba, iyi olurum ve iyi olur umarım.

sevmediğin bir huyunu yaz

Yaklaşık bir buçuk saat önce akşam güneşiyle başlayıp, bergen, güllü, yıldız tilbe, müslüm gürses derken şu an cengiz kurtoğlu küllenen aşk dinlerken buldum kendimi. Gece gece hem sesli bir şekilde eşlik edip, hem melankolide boğuluyorum, efkardan koskocaman bir bulutum şu an :D tam olarak uzaktan bu görüntüme bakınca, sevmiyorum bu katlanan melankolik halimi işte.

insanı yoran şeyler

Beklemek.. Bazen birkaç dksı bile işkence olur gözünde büyür, zaman uzar sanki.. olur sana en az birkaç saat.. Seni neyin beklediğini de bilemezsin şimdi öyle bir durum da var. Her türlü iki ucu b*klu değnek durumu. Ben en çok beklemekten yoruldum kısacası, çok saçma.

genç dünya sözlük

Lüzumsuz buldum, fazla söze gerek yok. Halihazırda böyle bir sözlük var ve aktif kullanıcı sayısı zaten fazla değil. Kemikleşmiş bir kadroyu görüyorsunuz. Sürekli birbirine sataşma, laf atma vs.. Tüm bu kaygılardan arınılırsa dışardan da daha ilgi çekici hale gelecektir, 30 yaş üstü insanlar olması aksine pozitif bir olaydır. Sürekli alt dallara, ındısının ındısına ayrılmaya gerek var mı yahu

lenf bezi

Ufacık bir enfeksiyon, diş ağrısı, üşütmede bile boynumda beliriyor bu meretler.. Gerçi hepsi Rahman'ın bizlere olan bir nimeti, rahmetinin tecellisi ama uzun süre kalınca insan korkuyor. Bir süre prebiyotik ağırlıklı beslenmem lazım sanırım, şu sıralar sabahları simitler, poğaçalar, 3ü 1aradalar.. saldım bayağı, toparlan be kızım!

arkadaşım tavsiye etti burnuma kulak çubuğu ile tereyağı sürüyorum

Ayşegül Çoruhlu'yu yakından takip eden birisi olarak kendisinden benzer söylemleri defalarca duyduk.. Bütirik asit, butirat denilen maddelerin tereyağı gibi hayvansal yağlarda çokça bulunduğu, mukoza oluşumunda oldukça etkili olduğunu yazmıştı.. Tat ve koku kaybı olanlara da hem yenilmesini hem bu şekilde kullanılmasını önermişti. Yani her şeye çok biliyormuş gibi atlamazsak iyi olur, alternatif fikirlere açık olalım. (ps: Hilal Kaplan'ı günahım kadar sevmem)

stiletto

O kadar özeniyorum ve giyenleri gördükçe içim gidiyor ki anlatamam. Elimden gelse her renginden bir çift dizerim. Ama gel gör ki çalışma koşullarım buna müsait değil. Ofis tarzı yerlerde çalışan bayanlar giymiyorsalar çok ayıp ediyorlar benden söylemesi.

dünyaitiraf.com

Bugünkü pişmanlığım yıllar öncesine dayanıyor.. Halt ettik de lisede sayısalcı olup çıktık, dilci olsaydım ne güzel olurdu, ha ri ka bir fırsat kaçırdım bugün, halen canım burnumda ne zaman geçer ağrısı bilmiyorum. Bazı şeylerin geri dönüşü olmuyor, şu saatten sonra elimden ne gelir bilmiyorum. Kaybettik albayım.

çocukken izlenen travmatik diziler ve filmler

İbrahim Erkal-Canısı.. İbrahim Erkal Emine Ün'e inanmayıp, kızın burnundan getiriyordu. Kızcağız gece gündüz gözü yaşlı kötü vakitler geçiriyorken sen git araba çarpsın, tam o anda taaak İbrahim Erkal'ın gözü önünde kanlar içinde yere yat. Adam kızı kucağına alır, ağlar filan. Ben de ekran başında ağlamıştım, yaş 6 sanırım. En erken çocukluğuma dair travmatik dizi bu, çok ağlamıştım.

Bir diğeri ise Oz Büyücüsü. Halen izleyince biraz garip hissederim kendimi, o dönem de ürperir korkardım. Meğer altyapısında bir takım illüminik, satanik ögeler barındırıyormuş. Tuhaf bir filmdir.
1 /