@haramidereli çatapat ahmet

Teşkîlât-ı Mahsûsa'dan.

  1. toplam entry 822
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 3801
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 4 yıl önce

eşini çırılçıplak kapının önüne koyan kocanın asıl amacı

Akıllara "dişi yakarış" isimli parodi kadın programını getirmiştir.

Şahan gökbakar zamanında canlandırdığı Nevriye Budak karakterini izlerken kahkaha atıyordum ama şimdilerde Esra erol'un seviyesiz konu ve konuklarını gördükçe bu ülkede hâlâ şaşırabileceğimiz olaylarla karşılaşmamıza ayrıca şaşırıyorum.

Biz, bir norveç, bir İzlanda, Bir Japonya, ne bileyim hatta bir Macaristan vatandaşının aklına geldiğinde "hadi len olur mu öyle nane!" diyeceği hayal ürünlerinin en gerçek hallerini, yerli ve milli olarak yaşıyoruz.

Ya kadın yüz kere evden kaçıp sevgilisine gidiyor, kocası onu geri istiyor, kadın evinde olduğu günlerden birinde de kocası "hayatın gerçeklerini anlasın" diye çıplak şekilde kapının önüne koyuyor... Lan olaylar o kadar zıvanadan çıkmış ki, yazarken nerede nokta, nerede virgül koyacağımı bilemedim! Karını soyup sokağa atmak nedir lan nasıl erkeksin sen!?

Bu delilik!

Bu deliliğin ne herhangi bir dinde, ne bir kültürde, ne bir millette yeri ve karşılığı yok! Anadolu coğrafyası bak düşün, binlerce yıldır çeşitli kültüre ev sahipliği yapmış ama bizim bugün ulaştığımız kaynakların hiçbiri böylesi ahlaki çöküntüleri anlatmıyor. Hadi desem anadolu'ya dışarıdan bir millet geldi, lan yok! Gelende gidende de böyle bir manyaklık yok! Şimdi "e ama roma'da millet rahatmış. Kimin eli, kimin cebinde belli değilmiş" diyen embesil bir tayfa var, bu aralar mantar gibi türedi bu cahiller, heh işte roma döneminde de bir koca için karısı, bir kadın için de kocası paylaşım konusu değil. Paylaşanlar da eşlerini değil, kölelerini paylaşıyorlar zaten.

yani özetle bizde, günümüzde amip gibi bölünerek çoğalan (kadın ya da erkek fark etmiyor abi) ahlak yoksunu insanlar gerçek anlamda ciddi bir sorun! Hayır bir de bunlar ürüyorlar...

Ya ayrıldığın sevgilin, eşin, nişanlın ne zıkkımsa artık, bak ondan ayrıldıktan sonra o insan hakkında kötü söz söylemezsin, söyletmezsin. Hem onun ve onu sevenlerin gururu kırılmasın diye, hem de kendine olan saygından bu yapmazsın. Gel gelelim millet karısını soyup sokağa atıyor...

Ya abi yok! Cidden benim böyle olaylara tahammülüm yok, sinirden stresten midem alev aldı! Düşün şimdi evlenip çoluk çocuk yapacaksın ve senin çocuğun böyle soyu bozuk sapıkların yetiştirdiği çocuklarla karşılaşacak filan...


Canım sıkıldı.
Bu rezillikleri yapanların da, televizyona çıkarıp normalleştirenlerin de allah belasını versin, çok net.

Sokakta bir ihtiyarın izdivaç teklifine maruz kalmak

Hiç tecrübe edilemeyendir.

Böyle bir olay yaşamadım ama geçen atladım ejderhama, kını kılıcı da kuşandım gittim Japon imparatoruna. kapıya vurdum tekmeyi girdim içeri. Kıtıpiyoz koniçivalar korkup çil yavrusu gibi dağıldılar, kalanlar da abi çektiler. Sonra döndüm geldim. Bir şey talep ettiğimden değil ha, Sırf itlik serserilik olsun diye korkutmaya gittim. Herkes adam olacak!

Ankara Tatlısı

Şehirler arası yapılan, "bizim heykelmiz daha rezil" yarışmasına alternatif olarak başlayan yeni akımın ürünüdür.

Yıldım. Şu basitliklerden yıldım. Ya bak balıkesir'in höşmerimi gibi orijinal bir şey olsa tamam da, ya ulan bu bildiğin şerbetli hamur tatlısı!

İzmirliler lokmanın içine çikolata tıkar adına "bomba" der, bunlar böyle bir şekil şukul hareketler... Ne diyeyim yani bomboş hareketler.

ilk defa tank alacaklara tavsiyeler

Nereden alacaklarına göre değişkenlik gösteren tavsiyelerdir.

Eğer wow tankı alıyorlarsa, 9.1.5 güncellemesi sonrasında fury warrior gelen buff'lar nedeniyle yüzleri güldürür.


Ha yok panzer, Tiger, elefant almak isterlerse, üstün alman mühendisliğine bir şey dediğimden değil ama sovyet mamullerine de şans versinler derim. Yani şimdi su-152 bence daha bir iş yapar...


Hatta şöyle de yarıla yarıla güldüğüm bir görsel bırakıyorum;
git


Edit: "yargıla yarışa" ne lan sanal klavye?


gülse birsel

Yıllar yıllar evvel, diğer ülkelerde yayınlanan komik reklamları derleyerek hazırladığı "gag" isimli komedi programıyla ilk kez ekranlarda gördük.

Çok sonraları Avrupa yakası'nı yazdı/oynadı ve sanıyorum ki kadının tüm komikliği Avrupa Yakası'ndan ibaretmiş. Elinde bir miktar komiklik varmış, az birazını gag yayınlarında kullanıp sempati kazandıktan sonra kalanının hepsini dizide tüketmiş. Tüketmiş diyorum çünkü artık bana aşırı itici geliyor. Ne zaman, nerede görsem "hay yine mi bu kazulet!" diye söyleniyorum. Samimiyetsizliğin çok ötesindeki suni ve abartılı jest ve mimikleri beni acayip geriyor.

1 /