1. toplam entry 5144
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 3
  4. puan 621
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 12 yıl önce

akkulıs kuscu e esatreis hesapları kapatıldı

--! spoiler !--

sosyal medyada yeni bir savaş daha başlıyor! 17-25 aralık süreci sonrası ak parti ile cemaat arasındaki kavga bu kez sosyal medyaya sıçradı. cemaate yakın hesaplar tarafından spamlandığı iddia edilen bazı fenomen hesaplar, kapatıldı. spamlatılan ve kapanan hesaplardan biri olan esat ç., yeni hesabından cemaat yakın twitter hesaplarına savaş açtı.

--! spoiler !--

git

artık ekrana çıkma mirgün cabas

bir cem küçük değerlendirmesi.


--! spoiler !--

DHKP-C'li teröristlerin İstanbul Adliyesi'nde Savcı Mehmet Selim Kiraz'ı rehin almasına destek veren gazeteci Mirgün Cabas, gördüğü tepki karşısında özür mesajı yayınladı. Cabas, mesajında “İki gün izin yapıyorum” dedi. Yeni şafak yazarı Cem Küçük de Mirgün Cabas’a tepki gösterdi. Küçük, “Mirgün Cabas denilen haysiyetsizin artık ekranlara çıkması asla kabul edilemez” dedi.

--! spoiler !--

git

1 nisan 2015 milat gazetesi savcı kapak özür metni

--! spoiler !--

Milat gazetesi olarak tüm milletimizden özür diliyoruz. Dün, Çağlayan Adliyesi’nde yaşanan elim ve vahşi olayı, sayfalarımıza aktarırken gazetecilik refleksinin verdiği heyecanla, merhum savcımız Mehmet Selim Kiraz'ın görüntüsünü teröristlerle beraber yayınlamak gibi tarihî bir hata yaptığımızı kabul ediyor, başta savcımızın eşinden, çocuklarından, ailesinden olmak üzere okurlarımız ve tüm Türkiye halkından özür diliyoruz. Yaptığımız hatanın farkında olduğumuzu biliyor ve “beşer” olduğumuzun altını çizerek, aynı hatayı bir daha tekrarlamayacağımıza söz veriyoruz.

SaygılarımızlaMİLAT

--! spoiler !--

git
1 /