1. toplam entry 1201
  2. takipçi 3
  3. takip edilen 0
  4. puan 3534
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 4 yıl önce

2020 lgs sonuçları

Hepsini geçtim de Türkçe ve yabancı dili bu çocukların neden bu kadar kötü acaba? Yok eskiden sınavlar daha kolaydı falan diyen veletler gördüm de hani bi bakayım dedim sorulara o Türkçe ve yabancı dili yapamıyorsan liseye geçme zaten gerek yok sen hazır değilsin çünkü ilk önce Bi ana dilini öğren sonra da dünyayı tanıman sağlayan dili öğren öyle git liseye.

donald trump

Hakkında hiç bi şey bilmeyen insanların Türkiyeyi terörist gibi gösteren batı medyasının yansıttığını sorgulamadan yutup sonra bu yanlış yorumları her tarafa yayması beni o insanların adına utandırıyor. Kendi halkından aldığı tepkiler de çok ilginç amerikalılar da Türk halkı gibi unutkan bi halka sahip olsa gerek çünkü bundan 47 yıl önce New york günümüzde detroit 'in yaşadığı şehrin batması durumuyla karşı karşıyayken Trump ailesinin yatırımlarıyla günümüzde amerikanın en ünlü şehri kurtuldu. Irkçı diye suçlayanları da anlamıyorum adamın en yakın koruması hep yanında olan adam bi afro amerikandı yani ırkçı bi insan neden sürekli yanında siyah birinin olmasını istesin? Meksikalılara bi ırkçılık yaptı ama o ırkçılık ülkenin uğradığı milyar dolarlık zararı kesmekte ne kadar kararlı olduğunu vurgulamak içindi uyuşturucu ticareti, kaçak ürünler, kaçak insanlar bi ülkenin hem ekonomisi hem de toplumu için pek mantıklı değil. Eğer birisi her elektrik faturanızda haksız yere ödediğiniz kayıp kaçak bedelinin önünü keseceğiz dediğinde ve kürtlerini kaçak elektrik kullanmasını engeller ırkçı mı olur? Corona döneminde başkan olan Donald Trump tam olarak aranan günah keçisiydi sanki, adama yazık oldu.

Not: kendi özel hayatında hırslı davranıp başarısız olduğu yatırımları, daha fazla para kazanmak için yaptığı ufak dolandırıcılıklar(örneğin milyonluk dairelerde çok ucuz malzemeler kullanmak) ve eşini aldatması yanlıştı ama bu kadar para kimin eline geçse saydığım hataları yapar hatta üstüne tüy diker.

elektrikli araçların aşırı tehlikeli olması

Farklı bi bakış açısı ile bakılacak olursa ben Bi ara elektrikli scooter kullandım ve neredeyse hiç ses çıkarmamasından dolayı ara sokaklarda ve kalabalık yerlerde kimsenin beni farketmediğini bu yüzden çok dikkatli olmam gerektiğini kendime telkin etmekten yoruldum bu yüzden az da olsa veyahut bu motorundan gelen değil de yapay bi cihaz tarafından üretilen bi ses de olsa belirli miktarda bi gürültüsü olmalı bunun dışında gerçekten hızlanmaları olsun gidişleri olsun muhteşem insanlığa kazandırılmalı.

psikologların çözüm üretememesi

Ben psikologlara büyük paralar bırakmış birisi olarak gittiğim hiç bi psikologdan bi arkadaş ortamında sizi avutan arkadaşınızdan daha iyi bi çözüm önerisi almadım, sanki bana dinlemiyorlarmış gibi geliyor hani ülkemizde Bildiğiniz üzere herkes her meslek kolunu acımasız ve fütursuzca eleştiriyorlar bu yanlış bi şey fakat psikologlar arasında kendini geliştiren çabalayan ve gerçekten işe yarayan kimseyi görmedim ve ben bununla birlikte psikologların yeterli eğitim almadığını eğitimleri bittiğinde simülasyon sınavları gibi bi denenip psikolog olabilir sınavından geçmeleri gerektiğini savunuyorum seansı diğer bi deyişle saati 300₺ olan bi psikologdan arada olur öyle gibi sözler duymak pek hoş olmuyor.

Not:karşılaştığım psikiyatristler yeterli ve profösyoneller onlara sözüm yok.

Edit: bazı insanlar psikoloğa hayatında gitmemiş veya kendileri de psikolog çünkü dediğimi yanlış anlamak için büyük bi çaba sarf etmek gerekir. Ben kimse gelsin benim sorunlarımı çözsün demiyorum sadece sorunlarımın beraber köküne inip bu sorunları, zorlukları nasıl aşabilirim bu konuda yardımcı olsun istiyorum ve yapmayı vaat ettikleri şey de bu ben yanlış bilmiyorsam ama seans sayısını arttırmak için lastik gibi uzatıyor hatta beni milyon dolar değerindeki ofisinde bulunan comodor64 gibi tarih öncesinden kalma bi bilgisayara oturtup tarih öncesinden kalma bi testi bana çözdürüyor kusura bakmayın da bana bunun haklı tarafını gösterin ya da susun.

öğrenci evinde yaşanabilecek en dumur olaylar

müzik bağımlısı, müziğe tutku ile bağlı, hayatı müzik olan bi arkadaşla kalıyordum bi gece bunun ilhamı geldi nasıl oluyorsa arkadaşını da aradı neyse arkadaşı bize gel deneyelim demiş ben de hiç bi şey anlamadım beni uyandırdı elime org tutuşturdu gece gece elimde orgla başka bi ilçeye kadar yürüdüm. Uykulu olduğum için ne oluyor lan da demedim şimdi düşününce çok saçma geliyor evet.

kaybetmek

Kaybettikten sonra güçlü kalıp daha iyi bi şekilde tekrar deneyen insanlardan asla olamadım bu özelliğime çok kızıyorum az önce iki basket maçı yaptık ikisinde de olduğum takım kaybetti ondan önce onlarca kazandığım maç benim için önemsizcesine moralim bozuldu şimdi yatağa girdim bunu yazıyorum siz benim gibi olmayın.

assassin s creed syndicate

Bu iyisiyle kötüsüyle değerlendirilmiş spoiler içermeyen bi oyun eleştirisidir.

Ana Karakterler :Ana karakterlerimiz Jacob and evie frye adında çift yumurta ikizi atletik, korkusuz iki İngiliz. Karakterleri ben sevdim sadece biraz fazla mı klasik olmuş ne erkek olan şakacı muzur kadın olan sert ve sakin mizaçlı daha önce hiç görmedik bunu!

Yan karakterler : Şimdi sıkı durun yan karakterleri sayıyorum Charles darwin, Charles Dickens, Karl marx, Graham Bell ve dahası... nasıl? Diye soracak olursanız hepsi 1870'li yılların londrasında yaşadı. Bu karakterler kendilerine uygun görevler ile bizi karşılıyor örneğin Graham Bell radyo dalgalarını daha uzağa iletmek için bizden kuleye daha önceden koyduğu mekanizmayı onarmamızı istiyor. Charles darwin deneylerinde masum hastaları öldüren psikopat bi doktoru öldürmemiz için bize para veriyor gibi. Ünlü olan yan karakterlerin dışındaki karakterler de çok ilginç ama spoiler olmasın diye söylemiyorum.

Görevler :Ana görevler çok iyi kurgulanmış yan Görevler biraz kendini tekrarlasa da silahlarınızı ve kıyafetinizi değiştirmek için hırsla oynadığınız için pek farketmiyorsunuz.

Açık dünya: işte bu konuya gelmeyi bekliyordum iyi taraflarını saymam gerekirse hayatımda gördüğüm en emek verilmiş bina ve çevre tasarımı olabilir londraya ilgi duyuyorsanız bayılacaksınız. bu şehirde çete kurup onları belirli yerlere konumlandırdığımızdan ve sokak çocuklarının bizim için bi şeyler çalıp getirdiğinden dolayı yaşayan bi açık dünya gibi hissettiriyor fakat iş etrafta gezen ablalara abilere gelince pek beğenmedim ama kötü de diyemem. Genellikle At arabasıyla her yere gidiyoruz fakat şehir o kadar kalabalık ki ben bunaldım daraldım ve bi de bunu kültür haline getirmişler oyunda çok zevkliymiş gibi yok bunlardan da bi çete kur diğer düşman çetenin at arabalarını çal falan cidden bayabiliyor ama farklı bi konsept siz sevebilirsiniz de. Şehir çok ama çok kalabalık özellikle tren istasyonu kıyamet gibi kalabalık gerçeklik istiyorsunuz anlıyorum ama optimizasyonu iyi olmayan Bi oyunda siz bu kadar kalabalık koyarsanız iyi grafiklerde oynamak imkansız oluyor bu da yetmezmiş gibi şehrin gerçekteki gibi sürekli yağmurlu olduğunu söyleyeyim ve ortalama bi bilgisayarda oynayamayacağınızı da ekleyeyim.

Oynanış :çeşitli silahlar ve sürekli skill ağacındaki geliştirmelerden dolayı çeşitlilik gayet iyi yapılmış hatta idda ediyorum oyunla bi yerde duygusal bağ kurup kendi kendinize keşke az daha emek verip şu oyunu tam yapsalardı da bu kadar güzel bi oyun potansiyelini boşa harcamasaydı diyeceksiniz.


İmagination oyun dergisinin bu oyuna puanı
7.8/10

püfür püfür sigara içip araca cips döküp frensiz çukura giren öğretmen

Bu akım doktordan temiz araç ile başladı ardından doktor gibi evden işe, işten eveyiz ağam driftle, makas atmakla, itlikle kopukla arabayı mahvetmedik memuruz diye belirterek için memurdan temiz araç ile devam etti. Askerler de durur mu arabalarını az kullandıklarını belirtmek için binbaşından volvo s60 gibi ilanlar görmeye başladık. Öğretmenler ise biz memur değil miyiz diye ayaklanmaya başlayıp sahibinden.com 'u domine etti ve diğer tüm meslekler şimdilerde bu güruha katılmış durumda yakın zamanlarda mühendisten satılık araç ilanı görüp sanırım öncesinde kendimizi ve mesleğimizi yazmalıyız diye kendi kendime gülmüştüm.

türk milletinin öğüt verme sevdası

Vardır böyle bi sevda en azından ben çok rastladım. Yoldaki şarapçısı, üniversite öğrencisi, ev hanımı, yaşlı teyzesi,askeri, doktoru, öğretmeni, milyon dolarlık şirket sahibi iş adamı herkes ama herkes akıl vermeyi hobi haline getirmiş bence bırakın herkes kafasına göre yaşasın herkes hayatta yüksek yerlere gelecek diye bi kaide yok.

sahil beldesi migros'u

Bizim burada dünya kadar market var ama ben her zaman daha uzak olan bakkal bayram abiye gidiyorum hayatta insanın hani günlük rutin konuşmanın ötesine bile geçmediği ama duygusal bağ kurduğu güzel insanlar vardır bayram abi de benim için o insanlardan biridir.
1 /