@imera fera

ben senin yılgın bir hoşgörüyle beni benimsemene mi kaldım.

  1. toplam entry 12965
  2. takipçi 24
  3. takip edilen 5
  4. puan 79795
  5. statü
  6. rütbe moderatör
  7. kayıt tarihi 6 yıl önce

dilim karpuz satışı

ilk gördüğümde nasıl yani deyip sonra fiyatları düşününce normal algılamam gerektiğini fark edip kalben asla sindiremediğim satım şekli.

poşette sadece bir dilim karpuz taşıyan aile babası görünce insanın sahiden çığlık atası geliyor, bu ne biçim bir dengesizlik, bu nasıl bir düzen.

Kablolu kulaklık

bir tarafı çalışmayan ancak yenisini almaya üşendiğim edevat.

kablosuzu da var ama kablolusu bana daha güvende hissettiriyor. o değil de, tek taraflı çalışınca dış dünyadan soyutlanma konusunda da arafta kalarak olası kaza belaya karşı tedbir aldığıma da inandım. vizyonsuz muyum ben, değilim değil mi...

problem çözme

öncelik sıralaması isteyen aksi halde kendi içinde kısır döngü ile bir türlü çözülemeyen problemlere dair mühim bir beceri tipi.

sağlığımla da ilgili olabilen, ufak çaplı, ancak etrafımı benden daha çok geren problemler ortaya çıkıyor mesela, tam üzüleceğim sonra diyorum ki imera sen norveç değilsin şu anda bu konu senin önceliğin değil, hemen geçiveriyor.

that's all....

sözlük yazarlarının karalama defteri

bunun altından kalkabilecek kadar güçlüsün, endişelenme yapabilirsin, gayet iyi gidiyorsun, birlikte halledebiliriz bana kalırsa gibi değer veren, destek atan cümleleri kendisinden duyamayacağım ve kendisine kuramayacağım toksik insanların tek bir hık sesine dahi tahammülüm kalmadı. varlıklarından haberdar olunca dahi gerilip tüm gardımı aktifleştiriyorum.

en ufak insanlık kırıntısına misliyle karşılık vermem bundan, zira beklenti eksi bilmem kaç.

kaşe, imza, kaşe, imza, kaşe, imza.

ameno

efsaneyi paylaşmaya yetişemeden kopyaladığım linkimle aşağıdaki edit'i görmemin bir olduğu şarkı.

resmen hayal kırıklığına uğradım, gidiyorum. *

edit: neyse, ben de ekleyeceğim. 15 yıl olmuş, birileri hatta acaba şifrelerini hatırlıyorlar mıdır, ne kazanmışlardır muhabbeti yapıyordu. aklımda kalan şeylerin kalite düzeyi...

sevgili günlük

sevgili günlük.

bugün telefonumun şarjı yüzde otuz-kırk arasıyken sıfırlanarak kapandı. şimdi dikkat ettim de bataryası da şişmiş gözüküyor. canparem elimde patlarsa halim nece olur.

ağlamıyorum, süs olsun diye o damla izleri.

irem derici

para verelim de müziği bıraksın yorumuna kendi iban'ını atmış şarkıcı.

bunun suç olduğunu bilmemesi, yok efendim paraları geri göndermesi, yok elli kuruş gönderenlerin geri gönderdikçe geri göndermesi gibi kısımlara güldüm geçtim de insafsız laf arasında birinin on bin lira gönderdiğini söyledi.

ya bana devlet onun çeyreğini öderken kaç gün geciktiriyor tuttuğum nöbetler için, on bin al sus demek ne demek, ben niye taktım buna bu kadar ya......
1 /