1. toplam entry 101
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 264
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 6 yıl önce

kedi tüyü yutmak

Arkadaşım midesinden ameliyat olmak zorunda kalmıştı ve şimdi kedilerden nefret ediyor. Kediyle köpekle yatan evinde besleyen insan çok ve nefret ediyorum bundan adam bir süs köpeğine 350 tl veriyor ama fakire 50 tl sadaka yok. Köpeğinin kedisinin mama parası bir evin aylık ekmek parası besler ama sokak köpeği besle yazık değil mi o hayvana da. Neyse hayvan hayvandır demi...

hoşlanılan kızın sandık başkanı çıkması

çok tatlı, şeker bir kız vardı sandığın başında verdi mühürü kağıda onun yüzünden yanlış bastım iki partinin ortasına kalbim fena atıyordu o heyecanla elime de mühür basmıştım çıktım sandığa zarfı atarken ona bakıyordum gözleri çok güzeldi birde gülüyor gamzesi vardı lan, imza atarmısın dedi yanına vardım terstende atabilirsin diye karşıya geçmemi istedi biliyorum oda benim gözlerime takıldı telefonumu verdi isteksiz gibi oy kullanıyorsunuz dedi nasıl da bildi şimdi tekrar gidiyimmi acaba akşama yemeğe davet etsem o gülse o gülünce bende gülsem neyse hepsi hayal canım belki sevgilisi de vardır. akşama o sandığı bende geçmeyen zamanı sayacağım durumdur.

verdiği davete yetişemeyen parti genel başkanı

daha arkadaşıyla zamanında buluşamıyan kişilerin memleket memleket dolaşan siyasilerin bir yerlere geç kalmasına yorum yapmasıdır. sabah işine okuluna geç kalır gelir burada geç kalmış diyerek yerden yere vurur. kemalcilerden değilim chplide değilim ama atın şu at gözlüklerini tarafsız yorum yapın lütfen. nedir bu sen akplisin sen chplisin yok sen mhplisin diyologları insanlardaki cidden sıkmaktadır artık. önyargıları silersek daha olumlu yaklaşırız.

ankara

yaşadığım şehir. türkiye'nin başkenti ama insanları çok değişik 1 sene hasat parası bekleyip sonra o parayla pavyona giden çiftci mi dersin elinde tesbih olmadan dolaşamayan kıllı göğsünü göstermek için gömleğini yarıya kadar açan ucu sivri kunduradan asla vazgeçemeyen yola tükürmeyi balgam atmayı seven karı kız görünce ağzını yarım metre açan ve en ufak olayda atarlanan erkeklerden çok burada zibille malesef. memleketime özlemimi artıran memleket.

ipek holding e kayyum atanması

Kayyum nedir, kayyum İflasın ertelenmesi, pasifleri (borçları) aktiflerinden (varlıklarından) fazla olan, yani borca
batık olan bir anonim şirketin belirli koşullarda (geçici olarak) iflasına karar verilmesini
önlemek, başka bir deyişle iflas kararı verilmesini gerektiren borca batıklığı ortadan
kaldırmak, şirketin durumunun düzeltilmesi ve şirketin tüzel kişi olarak varlığını ve faaliyetini
sürdürmesini sağlamak için geliştirilmiş bir kurumdur. Bu kurum esas itibariyle şirketin ve
pay sahiplerinin çıkarlarını korumaya hizmet eder; bir yan etki olarak da alacaklıları da korur.
Böylece, iflasın ertelenmesi ile şirket ve alacaklı menfaatlerine aynı oranda hizmet edilmiş
olur. Yani hukukun kahramanları geçen kayyumlar ipek holdingi kurtarma peşindedir. devlette nasibini alsın şu holdingten demi canım...
1 /