1. toplam entry 306
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 1227
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 2 yıl önce

Şekerim düştü yalanı

Kesin yaşanmıştır bu.
Tabi.

Ardından kilosu 40 liraya alınan (!) fıstıklı baklavaya gömülüp neyi yükselttiğini bir bilse zaten.
Ha bu arada şekerim düştüdeki şeker dediği şey de, damarlarını ele geçirmiş olan sağlıksız glikoz/ fruktoz şurubu yoksunluğundan başka bişey değil.

panik satışı

"Param değer kaybediyor param değer kaybediyor" buradaki asıl motivasyon kaynağıdır.
Zararından neresinden dönsem kardır diyerek daha fazla zarara dönmeden TL'ye geçme işlemi.
Kişi burada da acaba olası keriz silkeleme operasyonuna yem edilen sıradan bir yatırımcı profili midir değil midir bunda da belirleyici unsur zaman olacaktır.

Panik alımı

Para piyasalarına hızlı giriş yapıp "merhabalar sayın yatırımcılar ben geldim." Eşliğinde düşük kurdan alınan dolar/Euro/altın/gümüş/kakao vb. Değerli emtia alımı. bu fırsatı kaçırmamalıyım mottosu burada kritik motivasyon kaynağıdır.
Ha düşük kur gerçekten düşük kur mudur, yoksa alıcı kişisinin Keriz silkeleme operasyona alet olması mıdır zaman gösterir.

(bkz: ortama merhabalar diyerek girip domine etmek)
(bkz: panik satışı)

özgür turhan

Dedesini mortal kombat meydan savaşlarında kaybettiği sıralarda, de_dust2 belediye başkan adaylığını açıklamakla meşguldü bir zamanlar. Sonraları hızlı bir KHK ile dust2 büyük bir mandıraya çevrilince açıkta kalıp bir süre trafikte yaşamıştır ve tüm enerjisini kargosunu teslim etmeyen kargo şirketlerine karşı verilen amansız mücadeleye aktarmıştır.

fatih terim

Memleketin psikolojisini iyi çözmüş adam.
Zamanında ağa babaları kendisine iyi yol açmıştır, kendisi de o yolda iyi ekmek yemiştir.
Uzun yıllardır Mhk kurullarında ve spor basınında sadece kendisi için kalemsorluk yapan, yapmaya devam eden bir sürü adamı vardır.

lg

Kendi oluşturduğu efsane LG g2nin altında ezilen marka.
Hani bir grup vardır. Olağanüstü bir şarkı yaparlar tüm ülkeyi kasıp git öyle bir şarkı yapmıştır ki o şarkının kıyısına bile ulaşamaz bir daha, sonra da unutulur gider onun gibi.
1 /