1. toplam entry 202
  2. takipçi 1
  3. takip edilen 1
  4. puan 501
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 5 yıl önce

yazılan mesaja cevap alamamak

Belki yazacak bişi bulamamıştır. Hemen Bi alıp verememe olarak düşünülmemeli bence kişisel algılanmamalı. Mesela ben karşı cins kuzenimin elini sıkmam sadece göz göze gelirsem kafamı eğerim hoş geldin falan çok nadir git dediğim de bana da cevap vermeyenler oluyor Ama şahsen hiç öle hissiyat larım olmadı sadece mesafeli olmak için yapılan davranışlar. Güzel bakmak lazım. Öle erkeklikten utanılacak bişi yok kardeş.

salih selman

Kendisini değil, ilk kızının başarısı ve konuşmasından tanıdığım dindar nur yüzlü hekim. Kendini herşeyiyle Allaha teslim eden ve şu dünyada çalışkan her konuda bilgili etkili olmamız gereken biz Müslümanlara çok güzel örnek olan birisi. Açıkçası kendisini çok sevdim. Fransız lisesinde okumuş ama dine bağlı biri olarak devam etmiş (bkz: mim Kemal öke) de gene yabancı okulda okuyup dine yönelen birisi ki kendisinin dedesi mason dur. Allah böle hidayete ermiş hakikatleri görmüş İyiliğin Allahın tarafından olanlardan eylesin. İblisin talim ettiği yola minnet ettirmesin. Amin.

bekçi maaşının 5071 türk lirası olması

Valla bekçi maaşına takılıyoruz ediyoruz da. Ne hakları var falan diyoruz ama sonuçta ha bu ülkede hakkı olmadığı halde ne paralar alanlar var Bi taraflarını açıp milyonları götüren sözde sanatçılardan, el kaldırmaktan başka bişi yapmayan milletvekilllerinden.. Yani bekçilerin aldığı para gözüme batmadı benim şahsen. Olmadı sizlerde bekçi olun. Zaten ülkede ne önü açıksa o olunmaya çalışılıyor. Tıp, hukuk, hemşirelikte para var diye şuan herkes onları okuyor. Bi kaç yıl sonra bunların da hükmü biter doyuma ulaşır zaten..

simpsons kehanetleri

Yazarların yorumu böle ama ben inanmıyorum bu kadar köklü cuk tahmin herkesin harcı olamaz müneccim değilsen.
--- alıntı ---

BBC'nin Newsbeat radyo programı ekibine konuşan dizinin yazarları bu durumun, birçok kişinin tahmin ettiğinin aksine komplo teorileriyle ilişkilendirilemeyeceğini, dizide birçok konuda geleceğe dair tahminler yürütüldüğü için bunların gerçekleşmesi ihtimalinin yüksek olduğunu söylüyor.

Newsbeat'e konuşan dizi yazarlarından Al Jean bu durumu, "Eğer yeteri kadar tahminde bulunursanız yüzde 10'u doğru çıkar" diyerek açıklıyor.--- alıntı ---

başkentgaz'ın kızılay üzerinden ensar vakfı'na bağış yapması

Siyasal İslamcılık la alakası yoktur. Üzülerek söylüyorum ki her gelen (tuttuğunuz hangi taraf olursa olsun) hükümet aynı şekil yapıyor. Bütün kaynaklar kendi taraflarından, hükümete yakın olan kuruluşa aktarıyor. Burda anında hedef Müslümanlık islam. Ama alakası bile yoktur. Solcuları kandırıp oy alırlar sağcıları kandırıp oy alırlar sadece oyunuz için. siz birbirinizi yersiniz onlar rahattadır. Sanırsınız ki ikisi farklıdır halbuki aynı şekilde yer ve kandırırlar.
1 /