1. toplam entry 720
  2. takipçi 2
  3. takip edilen 0
  4. puan 2839
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 2 yıl önce

dünya yardım

Çok saygı değer sözlük yazarları bu kardeşinizin acil yardıma ihtiyacı var. Fikri olan varsa paylaşırsa çok sevinirim. Uzatmadan konuya geçeyim. Bu pazartesi eşimin doğum günü onu istanbul'a götürüyorum. Her şey tamam bir akşam yemeğinde kararsız kaldım. giriftar cafe ve kubbe-i aşk adında iki kafe buldum internette. Manzaralar müthiş fakat neresi daha iyi, yemekleri nasıl adamın doğum gününde adamı aç bırakmayayım diye düşünerek sizlerden yardım istiyorum. Bilgisi olan, giden, gören, duyan varsa dönüş yaparsa çok sevinirim.

dünyaitiraf.com

Ben evlenmeyeceğim. (2018)
Evlensek mi? (2020)
Evlenmek ne kadar zormuş. (2021)
Evlenmek kadar güzel bir şey yokmuş. (22.08.2021)
Gelecekteki itiraflarım ne olur bilmiyorum ama yaşadığım an paha biçilemez. Sevdiğim adam karşımda kahve içiyoruz, ve tatil villamıza varmak üzereyiz. Elimde sigaram, yanımda yarim dünya bana güzel.

dünya sözlük yazarlarının bugün yaptıkları havalı işler

Nişanlım şehir dışında ve ben depresyona girmemek için günlerdir işten çıkıp kendimi oraya buraya atıyorum. Dün masaja gittim bu gün de janti giyinip takılarımı takıp arkadaşımla alaçatı muhallebicisinde oturuyorum. Mekanın eski müşterisi olduğum için önce dondurma ikramı, ardından çay ikramı derken bu gece de evin yolunu bulamayacağım sanırım. Zaten çay ve sigaranın olduğu bir yer nasıl bırakılıp gidilir ki?

kadın kısmı bu işten anlamaz

Erkek zihnini anlamadıkları doğrudur. Bir yazı okumuştum kadın beyni uçakların kokpiti gibidir herşey ince ince düşünülür erkek beyni ise murat 131 gibidir ileri ve geriden başka bir şey bilmezler. Hani matematikte en zor problemi çözersin de en kolay soruyu yanlış yaparsın ya durum bundan ibaret.

dünyaitiraf.com

Bazen hayatımın tümünü sorguluyorum. Tüm verdiğim kararları, yaptığım hataları, istediklerimi, istemediklerimi...
Bana herkes kendi doğrularım olduğunu ve bu konuda ısrarcı olduğumu söylüyorlar. İnsan zaten doğrum dediği şeyde ısrar etmiyorsa bu nasıl kendi doğrun olur ki? Ha şunu dese anlarım herkesin doğrusu kendine, eyvallah derim. Lakin hayatımda olan, olacak insanları da tercihlerimi de kendi doğrularıma göre vermek de benim özgürlüğüm. Beğenmiyorsan görüşme, konuşma. Ne bileyim, insanlar bir garip. Ya da bana öyle geliyor.
1 /