1. toplam entry 6589
  2. takipçi 18
  3. takip edilen 14
  4. puan 35938
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 9 yıl önce

bursa kebap evi

buraya mecbur bırakan avmlere de nalet olsun ya...
et dürümünün içindeki et miktarı peynirli poğaçanın içindeki peynir miktarıyla aynı. lavaşı da bimde satılan hazır şekerli lavaşlarla aynı.
hiçbir zaman fiyatını hakeden bir yer değildi, kötünün iyisi diye tercih ediliyordu ama artık hakikaten saçmalamışlar.

cezaevinde talimatla bebek sahibi oluyorlar

talimatla başörtüsünü çıkaran, talimatla evlenen ve talimatla boşanan talimatla en uygunsuz yerlere girip çıkan, alkol alan, başkasının alkol almasını sağlayan hatta talimatla türlü komplolar için tek gecelik ilişkiler yaşadığını bildiğimiz insanların yine talimatla bebek sahibi olduğunu belirten cümle. yani bu hakikaten en şaşırılmayacak olaylardan biri. buna şaşıran falan varsa hâlâ erişkin değildir muhtemelen.

efe aydal

ateist olsam şu adamı izleyince ateist olmaktan vazgeçerdim herhalde. kasım kasım kasıntı ve narsizmin doruklarında bir adam. inanılmaz itici. bugüne kadar hiçbir videosunu baştan sona izleyemedim. önerilerde falan çıkarsa direkt şikayet ediyorum zaten. adamı görmek dahi tüylerimi diken diken etmeye yetiyo.

hask

sülfat, paraben, ftalat, gluten, alüminyum içermeyen ve yüzde yüz Cruelty-Free ürünlere sahip amerika merkezli saç bakım ürünleri markası. Charcoal with Citrus saç kremi ne kadar başarılı olsa da içeriğinin en başlarında silikon bulunuyor.
git
1 /