1. toplam entry 6625
  2. takipçi 18
  3. takip edilen 14
  4. puan 36215
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 10 yıl önce

terramycin

uçuklarda bu kadar kısa zamanda bu kadar kesin etki gösterebilecek başka hiçbir ilaç bilmiyorum. gece yatmadan sürüyorsun ve sabaha hokus pokus. uçuk gitmiş. yüzdeki ağız ya da burun kenarı yaraları için de aynı şekilde, geceden sabaha orada o yara hiç varolmamışçasına düzeliyor.
mucize merhem. her evde bulunması gereken demirbaşlardan.

afia pişmaniye

tereyağı tadını çok net bir şekilde alabildiğiniz gimdes sertifikalı pişmaniye. kargo bedava olması için kotayı doldurma maksatlı almıştım aslında, hiç böyle bir şey beklemiyordum. gerçekten çok lezzetli, çok başarılı. şiddetle tavsiye edilir.

terra pizza

ev pizzası tadında kaşar sucuk dengesi ayarında ne çok iyi ne kötü yoklukta işgörür pizzacı. patates kızartmaları fena sayılmaz.
ev pizzası demişken evde yaptığınız pizzalardaki kasap sucuklar bunda yok tabii.

asiltane zeytinyağı

gimdes sertifikalı gömeç'te üretilen zeytinyağı. erken hasat soğuk sıkım olanından almıştım.
mide ülserine en iyi gelen şey aç karna zeytinyağı içmek malum ama o da aşırı mide bulantısı yaptığından bir kaşık zor içilir normalde ama bu öyle değil.
canan karatay'ın zeytinyağını lıkır lıkır nasıl içebildiğini o zaman anladım. koca bir bardağı yudum yudum içsem de midemi bulandırmadı. hem de hiç. içimi çok rahat. genzi hafif yakıyor. tadı çok farklı. doğallığını anlatmaya zaten gerek yok.
gurmelere ve özellikle mide problemleri yaşayanlara şiddetle tavsiye ederim.
git

abdurrahman tatlıcı tadıbu

içeriği doğal, nutella kıvamında ama nutella'dan daha lezzetli fındık tadını çok net alabildiğiniz bir çikolata. diğer çikolatalar gibi şekere boğulmuş değil, gayet kararında. içeriğinde yüzde 35 fındık var. koruyucu ya da trans yağ yok. evet çok pahalı. ama emin olun verdiğiniz paranın her kuruşuna değiyor.
git

biftek

iyi denilen restoranlarda bile midenize oturan tatsız yavan bir et yeme ihtimalinizin yüksek olduğu et. gerçekten iyi ve lezzetlisini yiyebilmek her anlamda lüks. sadece para yetmiyor. et pişirmekten anlayan sayılı restoranlara gidebilmek için zaman da lazım. aslında daha bir sürü şey lazım da bu konuyu steakhouse başlığı altında uzun uzadıya yazacağım. sadece biftekle ilgili bir konu da değil bu çünkü.
ama şu an güzel başladığım günün kötü biftekle sonlanmasının moral bozukluğu içindeyim.
hayat çok zor.

dryex

kuru göz hastalığının tedavisinde kullanılan ilaç.
bilgisayar başında birkaç saat geçirdiğinizde bile gözleriniz cayır cayır yanıyor mu? ne kadar uyusanız da gözleriniz dinlenemiyor mu? refreshlerin gözlerinizdeki etkisi çölde bir damla su kadar mı?
geçmiş olsun dostlarım. o dönülmez yolun başındasınız, yolunuz uzun, dryexler, lipotearslar, eyestiller, thealoz duolar yoldaşınız olsun.
gerçekten geçmiş olsun.

orzax

kaliteli ve doğal içerikli ürünlere sahip gıda takviyeleri markası. sahte ürün mekanı trendyol yerine üç beş kuruş fazla vererek eczanenizden alınız. sağlık bu. ucuza kaçayım derken pahalıya patlamasın.
git
1 /