1. toplam entry 367
  2. takipçi 1
  3. takip edilen 0
  4. puan 1494
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 4 ay önce

insanın kendiyle olan ilişkisi

dönemsel kavgalı, uzak.

mesela şuan öyleyim. her şeyden herkesten uzak olmak istiyorum kendimi kapatıyorum. çekilmez buluyorum dünyadaki her şeyi ve dünyayı. sevmiyorum dünyayı, sırf yaşama sevincimi tutmaya çalışmak istediğimden sevmek için kendimi mutlu eden, var olduğumu hatırlatan şeyler yapıyorum. katlanamıyorum insanlara.

kısaca çekilir dert değil.

bir kızı evliliğe ikna etmek

İkna etmek değil o öyle oysa duramazsın hahhaha.

geyiği bırakıyorum ve meseleye geliyorum. beni nikah masasına oturtacak insan biraz zor kafasındaydım hep. evliliğe, hayata, insan ilişkilerine bakış açım vb bazı sebeplerden ötürü. ama gel gör ki oturdum masaya ve evet'i de dedim. nasıl oldu ben de anlamadım, aslında anladım da bazen yine de acaba evet demese miydim diyorum. kadının iknasından çok öte kafasındaki şeyler erkekle harmoni sağladığından bu iş oluyor arkadaşlar. öyle kara kaşa mala mülke servete ya da başka şeylere bakılarak olacak iş değil ki olsa da bir süre sonra kayış kopuyor. her şey uyum ve ahenkte diye sözü bitiriyorum.

en iyi laptop markası

Amacına göre marka seçimi değişir elbet.

2010-2020 arası Dell marka kullandım, çokta memnunum kalitedir. Şuan cağnım Dell laptopum bozulduğu için Lenovo Ideapd S145 kullanıyorum bundan da memnunum ama asla Dell etmez. En basit örnek touchpadi arada tutukluk yapıyor ve bu beni ayar ediyor.

öğle yemeği yememek

günde 3 öğün beslenen insanın mide(siz)liğini anlayamıyorum cidden. nasıl acıkıyorsun kardeşim?

kahvaltımla akşam yemeğim arasında en 8-9 saat oluyor ve bu arada ya en az 7 km koşar ya da maksimum 1 km yüzerim. muz tüketir ya da protein toz içeceğimi içerim spor öncesi ve sonrası.

günde 3 öğün ye, ha bi de hareketsiz kal sonra niye kilo aldım, obeziteyle mücadele et. şişersin tabi böyle. fazla yemek zarar babacım zarar. net.

dünyaitiraf.com

1365. sayfaya gittim ordan başlayarak şimdilik okuduğum kadarıyla tanım okudum. taa 13 nisan 2011 de yazılan tanımlar var. bu yazarlar nerede acaba? şuan sözlükteler sanırım ama aktif değiller tabi sayfalarına girip baktım bazılarının. keşke aktifleşseler ya? nedense burda olmalarını, yazmalarını istedim. acaba küstüler mi, koptular mı ya da unuttular mı burayı ve ne yapmaktalar şuan? gece gece oturdum, bunları düşünüyorum ve nedense hüzün çöktü Allah Allah duygusallaştım herhalde anlam veremiyorum şuan.
1 /