1. toplam entry 1098
  2. takipçi 17
  3. takip edilen 2
  4. puan 6457
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 5 yıl önce

aşağı bakmayacağız

Yine başlık büyük oyunu görenlerle dolmuş. Aynen büyük oyunu bir tek siz gördünüz. Gezi mezi terör lgbt Amerikan oyunları falan filan bir tek siz biliyorsunuz :d

Gençleri sindirmeye çalışanlara karşı açılmış bir slogan. Her zaman da biz bu tarafta olacağız siz nerdeyseniz tam karşınızda olacağız hiç merak etmeyin. Aşağı bakmayacağız.

Kırmadan reddetmek

Niye kırmamak için bu kadar hassas davranıyoruz, yapabileceğimiz bir şeyse yaparız zaten. yapmak istemiyor veya yapamayacağımız bir şeyse de yapmak istemiyorum der geçersiniz. Kırılganlık karşı tarafın kendi problemi. Bir tercih hakkı verdiyse( yapmak veya yapmamak) olumsuz dönüt almayı da kabul etmiş olmalı. Bunu düşünmüş olmalı. Hepimiz birileri tarafından kırılıyoruz çok büyük bir duygu değil. Geçer.

kabe'nin etrafındaki rezidans oteller

Niye saygısızlık olsun dediğim durum? Yüksekliği neden saygısızlık olarak algılasın İslam? Kabeyi her şeyden yüksek yapsalardı daha mı kutsal olacaktı? Kutsiyeti yüksekliğinden mi geliyor? Takılmayın böyle şeylere demek istediğim durum. Aynı şeyi yerde duran kabe fotoğrafına da yapıyorsunuz? Tamam saygınızı anlıyorum fakat bu farklı bir şey? Putlaştırmak bu bana kalırsa. Teşekkürler.
1 /