1. toplam entry 4683
  2. takipçi 7
  3. takip edilen 2
  4. puan 21722
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 5 yıl önce

komple komple komple covid'iz

yarın zebahınan, şantiyece teste gireceğiz bakalım. ben%99,99 + çıkacağım, dağın başında bir evde tek kalıyorum, ihtiyaç listemi hazırlıyorum bakalım, evin 10 km çapında bakteri ve sporlar harici canlı yok, ayrıca evin yolu çok dik bir rampa ve çamur, araç girmiyor, yani polis ekmeğimi getirir hayalide yok. bizimkiler +65 gelemezler, dondurucuda annemin istiflediği mayalı bazlamalar 3 gün yetse, tütünümü alsam, uyku ilacını hallettim, yine dondurucuda bir benim eksik olduğum tahıl çorbası var 3 porsiyon, 5 adet tekir var, bir porsiyon humus var, baktım gidiciyim hiç bir yeri aramam, uğraşamam entübe falan, babamın yaptığı (home made) rakı ve şaraplara dadanırım, haydi vurrrrrr kendini şaraba kadere ve aşka vurrrrr fonda.... mis gibi yürürüm hakka..*

marketlerde içki satışı yasağı

az önce keltoştan savunmasını duyduğum yasak, neymiş içince sosyal mesafe kayboluyormuş, ulan barlar kapalı, pavyon kapalı, gazino kapalı, cafe kapalı, toplu içilebilecek her yer kapalı iken, bir 35 lik kapıp akşama keyif yapacak milletten ne istiyorsun? eğer bu hafta sonu içki yasağı "mutat" hale gelirse hiç şaşırmam. ama alkol kullanmayan zihinlerin düşünemediği bir şey var, alkol kullanan kişi bu yasağı öğrenirse, cuma, cumartesi, pazar içkisinin daha fazlasını cumadan alır. yani amacınızı biliyoruz ama yemezler kelto.

filyasyon ekibi

şu an hangi yas tutan fili arıyorlar bilemem ama beni bulamadılar henüz. bugün sabah, ofiste beraber çalıştığımız, sadece french kiss yapmadığımız adam (+) çıkmış ve gece eve kapatmışlar. 22 kişiyiz beraber çalışan, ne gelen ne giden oldu, şimdiye "gidip gelmişlerdi"
halbuki, neyse word'u açıp vasiyetime başlayayım bari. ha yarında çalışıyorum, belki bir gidip gelen olur.

notaların sonu

yoktur, sonsuza devreder aslında, dallamanın biri, 7 nota var sonuçta ne kadar üretebiliriz ki? gibi bir laf etmişti, şu japon kılıklı çocuk muydu? neyse, anlatmak istediğim şu, "do" nerede biter? "re" nerede başlar? işte bunun sonu yok, batı; bu işi kısa kesmiş, demişki;
kardeşim bunun sonu yok biz buna bir sınır koyalım, "do", ve "do diyez" sonrası direkt "re" olsun, uğraştırmayın bizi. frekans olarak do nun sonsuz diyezi vardır, mesela hint müziğini kulağınıza getirin, ciuvvvvvv, viuvvvvv gibi sesler vardır içinde, yanı adam do nun ebesini belliyor, buna da literatürde "koma" deniyor, bizim halk müziğimiz de koma ağırlıklı bir müziktir, do vardır, do diyez vardır, do diyez 2 vardır, görüldüğü gibi o aralığı sonsuza dek açabilirsiniz ama o zaman da enstrümanınızın klavyesi tüm bunları perde olarak koymaya yetmez. "perdesiz" aletler o yüzden vardır. erkan oğur'u bilirsiniz, perdesiz gitar çalar, sorsan hangi notayı bastın? bilmez.. bilemez çünkü, notaya dök desen dökülmez, do diyez 23 bastım *, ne anlattım şimdi ben toparlayamadım yaw.
1 /