1. toplam entry 500
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 1960
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 2 yıl önce

biriyle iletişimi kesme nedenleri

Gündemde sürekli canlı gördüğüm başlık. Oh be yalnız değilim hissi yaratıyor özellikle bazı tanımlar ve tanımlarda geçen bitiş süreçleri.
Bu dünyada ne fani ki dostluk, arkadaşlık da fani olmasın. Çok da üzülmemek gerek desek de insan üzülüyor.
Ez cümle başlığa gelirsek; ilişkiyi kesip bitirmek de güçlü bir karakter ya da kararını rahatça ortaya koyma özgüveni ile alakalı olduğu için bunu yapabilenleri tebrik etmek lazım. Benim gibi bu gücü kendin de göremeyenler de ufacık ellerini allah babaya açıp bir vesile göndermesini dilerler, bazen de o vesile şıp diye gelir. Demek ki her şeyin bir zamanı var.

lavach'

balkan ve anadolu müzikleri yapan fransız bir grup. farklı etnik kimlikli insanlardan oluşmuş, ve evet grubun adı baya bildiğimiz lavaş. onlar da bunu ermenilerin de ekmek olarak bildiği lavaştan ilhamla koymuşlar. alın da size şahane bir parça:

git

kuran ı kerim i kabul edip hadisleri kabul etmeyen insan

ikisi de o coğrafyanın ve o zamanın koşullarının sonucu. birinde olup diğerinde olmayan bir şey göremedim ben pek. o yüzden ikisine de eşit mesafedeyim, mesafeyi baya fazla açmış olabilirim ama.

şaka bir yana bence kuranın sahihliğine ve kutsallığına inanan bir insanın bakış açısı bu olmalı : #7047855 yani ikisi de aynı insanlarca korundu, nakledildi. birinde sakatlık var öbürü allah tarafından korunuyor diyip kenara çekilmek işin kolayına kaçmak gibi.

adnl

beni hayal kırıklığına uğratan yazar. gece gece 76 tanım birden beğenince ben de ilk müridimi buldum sanmıştım. meğer her nur yüzlüye şeyhim diyormuş. yazıklar olsun.

kişisel not: en doğru yol benimkiydi ama yine de sen bilirsin. *

buzdolabı

İçine bir dilimi kesilmiş yaş pasta koyunca aniden değişen beyaz eşya. Tipsiz bir erkek sakal bıraktığında nasıl yakışıklı hale geliyorsa, buzdolabındaki yaş pasta da buzdolabını bir anda değiştiriyor. Sanki 3+1 çekirdek aile evi değil de dublex villanın kolası hiç eksik olmayan mutfağında gibi hissediyorsunuz kendinizi. Ama çok sürmüyor, kapağı kapattığınız an mavi fayanslarla göz göze gelince uyanıyorsunuz.

Benim buzdolap o kadar gariban ki pasta bile çare olamamış derdine.

git
1 /