1. toplam entry 13945
  2. takipçi 28
  3. takip edilen 6
  4. puan 78796
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 7 yıl önce

resmi kurumda kullanmalık mail adresi

gençken, cahilken, yani ergenken bir hevesle kim bilir hangi duygularla alınan derdinekeder_alayinagider_asaletinyeter_kasapserdar@sagolera/com gibi mailler değil de daha resmi, isim soyisim veya bunların rakamla kombinlenmiş ve alınmamış olanlardır.

hoca: seni dersin mail grubuna ekliyorum. mail adresin ne?
öğrenci: derdinekeder_alayinagider_asaletinyeter_kasapserdar@sagolera/com.
öğrenci: noldu ya foton gitti?

not: mail adresi gerçek sanırım. oradan esinlendim. işte

sanki ferrari

Siirt üniversitesi rektörünün, ihale ile kendisine kiralanacak otomobilin ultra lüks özellikleri duyulunca kamuya yaptığı savunma... bunla ilgili bir tivit vardı bir de bunun sonu aq ile bitmeli diye.


tivit şu: git

haberin linki:
git

aracın özellikleri:
Alıntıdır
"Erman, kendisine 28 aylığına kiralanacak lüks makam aracının medyada yer alması sonrası bir açıklama yaptı. 13 Kasım’da çıkılan ihalede Erman’a tahsis edilecek araçta ultra lüks donanım şartları aranıyordu. En az 2017 model olması gereken 4×4 aracın, 2000 motorlu ve 190 beygir güce sahip olmasının yanı sıra 0’dan 100 kilometre hıza 8.2 saniyede ulaşması ve azami hızının 232 kilometreye çıkması olmazsa olmaz şartlar arasındaydı.

"Yabancı marka siyah renkte araç isteyen rektörün otomobilin donanımları da kalem kalem belirtilmişti: Dört tarafta hava yastığı, start-stop özellikli, uydu telefonlu, deluxe çift bölgeli tam otomatik klimalı, dört kol tasarımlı çok fonksiyonlu deri direksiyon, elektromekanik park freni, ısıtmalı koltuklu vb…
"

yazarların başarılı u dönüşleri

yazarların utanacakları, felaketleri olacakları, aha işte sona geldik diyecekleri olaylar zincirinin ilk halkasını demir keskisiyle kesip atmalardır. bende iki tane var.

Lisede çıkma teklifi ettiğim (evet çıkma, lisede çıkma teklifi edilirdi) kız kabul edince teşekkür etmiştim. kız ne teşekkürü bu diye sorunca çocukken yediğim balıkların yardımıyla saniyede "zaman ayırdığın için" cevabını vermiştim. düşünsenize bir de benimle çıktığın için sana teşekkür ederim dediğimi...

ikincisi ise babamın odamda küllük bulması ve beni sorguya çekmesidir. onda da topu, en sevdiğim köyneğimi giyip yırtılmış şekilde eve dönen ağabeyime atmıştım. hem intikam almıştım hem de olaydan yırtmıştım.

evet beyler, elleri görelim...
1 /