1. toplam entry 39
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 41
  5. statü
  6. rütbe çaylak
  7. kayıt tarihi 6 ay önce

bot

instagramda çok kullanılan bir terimdir. Bot hesap derler yani sahte, robot hesap. fake hesap. takipçi kasmak için satınalınan sahte hesaplardır sözde çok yüksek takipçi sayısını gösterip başkalarını tavlamak için.
fenomenlerin takipçilerinin çogu sahtedir yani bottur mesela.

facebook

emeklilerin can sıkıntısından sohbet edecek üye aradığı bir sosyal medya mecrasıdır, eski popülaritesini yitirmiş.
Resimsiz veya sahte profillere dikkat edin çünkü dolandırıcıların kol gezdiği bir yer. Güvenmeyin.

mavi tik

instagram da hesap doğrulama adı altında insanların kimlik bilgileri almak için bir yöntem. Veri hırsızlığı ve nitelikli veri hırsızlığı bence. Parası olanların parayı basıp alıyor mavi tiki, sözde popüler ve saygın bir instagram hesabım var demek için. Bir halta yaramıyor işin doğrusu.

aykut yavuz

aykut yavuz fransızca dersleri youtube kanalın sahibi olan muhteşem kişidir. Onun sayesinde fransızca öğrendim diyebilirim.
Hakkında gazetelerde çıkan haberlerden edindiğim bilgilere dayanarak ( bu arada benim idolümdür) buradan kendisine minnet borcumu yerine getirmek istedim.
Aykut Yavuz Fransa'da doğmuş ve Tıp eğitimini yarım bırakarak Türkiye'ye dönmüş. Fransızca öğretmenliği ve Hukuk mezunudur. 3 dil bilmektedir. Daha önce Üniversite de ders vermiştir ama şu an Türkiye'de Avukatlık yapıyor.
Hukuk öğrencisiyken Youtube kanalını açmıştır ve kısa sürede binlerce takipçi ve hayran kazanmıştır. Karizmatik ve etkileyici bir sese sahip hocamız en zor gramer kurallarını bile herkesin anlayacağı seviyede anlatıyor. Dersleri diyaloglar ve aradığınız tüm gramer konuları mevcuttur. Ciddi bir emek var, videoların tamamı bedava.
Akademik olarak o kadar donanımlı olmasına rağmen mütevazı kalabilmiş bir insan. Sabırla yorumlara cevap vermesi de kanalı farklı yapan özelliklerden biri.

Kanalın hikayesi de üzücü ama burada anlatmak çok uzun sürer...

köfteci yusuf

köftesi ucuz ama yarısı kıyma değil, lastik olması ise malzemenin kötü oldugunu anlatıyor. Ucuz oluşu bu nedenden.
sağlıgınız önemli ve ilerde kanser olmak istemiyorsanız bence yemeyin orada. Ramiz köfteci de kötü bu arada. Nusret ise paracı ve abartı pahalı. Dışarda köfte yemeyin.
1 /