1. toplam entry 1250
  2. takipçi 2
  3. takip edilen 3
  4. puan 2665
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 13 yıl önce

28 şubat 2020 sosyal ağların kapatılması

çok yerinde alınmış bir karar olarak görmekteyim. komplo teorisi üretip kaos yaratmaktan başka amacı olmayan kişiler yüzünden ne acımızı yaşayabiliyoruz ne oturup aklı selim bir şekilde düşünebiliyoruz. saçma sapan herkes havadan kaptığı nemi kusmaktan başka bir şey yapmıyordu. alışkanlık gereği insan yorum okumak ve tepkileri ölçmek istiyor ama böylesi daha sağlıklı kesinlikle.

başörtüsü ile kamu içinde dolaşamazsın

ben sizin cumhuriyet ve demokrasi anlayışınıza tüküreyim ya! azgın azınlık denilen bu zihniyet yüzünden nefretimiz hiç bitmeyecek, vatanını ve milletini sahiplenmeyi bilmeyen hep üstten bakmaya alışmış bu insanlar yüzünden bir gün vatanımızdan olmaktan korkuyorum. bu kadar tesettürlü insanı görüp rahatsız olarak nasıl hala yaşamaya devam ediyorsunuz? defolup gidin beğendiğiniz medeniyeti yaşayan ülkelere kurtulalım sizden artık.

eksi oy alınca ağlamak

bu konudaki en sevdiğim ağlama şekli ise, editleyerek eksi yediğinden yakınan insanın aldığı eksilere baktığımızda en fazla 2 tane olması. sen hangi fanusta yaşıyorsun yavrum ya? ağlama bizi de ağlatacaksın diye teselli etmek tüm sözlüğün boynunun borcudur, aman tikkat.

azgın azınlık

azınlık olmalarına rağmen çirkeflik ve yalanlarla çoğunluğu etkisine almaya çalışanlar için güzel bir ifadedir. ülkenin sahibi gibi davranan ve kendilerinden olmayanı hizmetkarları olarak görenler azgın olmaktan hiçbir zaman vazgeçmediler.
1 /