1. toplam entry 9198
  2. takipçi 7
  3. takip edilen 15
  4. puan 37082
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 10 yıl önce

the fall

Dikkar argo içerir. +16

Netflix'de görüp dün bugün sardığım dizi. Aynı filmden mi bahsediyoruz acaba yoksa böyle ünlü bir sinema filmi vardı da sonra dizisini mi yaptılar?
O ne azmışlık? stella o.pusu da önüne gelene veriyor. Bir de paul ona dedi ki bir yerde, ''Benim çocuklarım var, sen çorak topraksın anlayamazsın.'' Hayır o yaştaki bekar karıya denir mi bu? ben bile üzüldüm buradan.

dünya yardım

git

Domain + Hosting yıllık 40 dolar civarına halledebilirsiniz. Hatta Bazı Hosting şirketlerinin ilk yıl için 1 dolara hosting, bazıları domain ücretini ilk yıl almayabiliyorlar. Gerçi bu tip yerler domain uzatmada kazık oluyor ya neyse. Ayrıca ücretsiz barındırma siteleri de var da onları tavsiye etmem. Kurulum ise, Bazı hostinglerde online- otomatik kurulum özelliği var. Herhangi bir programa gereksinim duymazsınız ama yine de yapmak için bu işlerle haşır neşir olan birisi yapması lazım. Ayrıca wordpress kurarsanız çok fazla eklentisi var. Yapamayacağınız hemen hiçbir şey yok. Ücretsiz tema falan bol. Wordpress'in yönetim paneli Türkçe ve kullanımı kolay. Yine de sıfır bilgi ile olmaz. Yani aslında yıllık 40 dolar civarı bir parayla kurabilirsiniz. Hele linkte söylenilenleri hayli hayli karşılar.

Biraz fazla kilolu kızın size sarması

yemnediyom oraya gidince kız gözlerini alamıyor benden. Gerçi bu yukarıda bahsettiğim değildi galiba. Ama daha çok hızıma hayran gibi geldi, kendisi ağır devir, bana ise Hızlı gonzales, roket VS. gibi lakaplar takmaktalar. Evet halen.

zıtlar çekiyor birbirini tabii. Bir de önemli olan kendinle barışık olmak değil mi tontoş?

buyurduk

Buyur lafına karşı söylenilen kinayeli söz. Böyle ne bileyim, kızgınlık, kırgınlık, alayvari karışımı bir yanıt.

Ben çok silüet hatırlıyorum böyle bir şey, tam hatırlayamıyorum ama. evlilik görüşmesinde değil, olamaz, bundan eminim. sanırsam çook geçmişte yine bir kız bana yazıyordu. gülüşler hatırlıyorum matmazel, yankılana yankılana bana doğru gelen. gülüşler ve iltifat. her ne dediyse orası boşluk, ben o neşeyi bozdum ben o gülüşleri dondurdum çünkü çok ciddi bir şekilde ''Buyur'' dedim hatun kişisine. o da işte böyle kırgın ümitsiz kinayeli buyurduk demişti. oradan aklımda kalmış.
evlilikten başka her şeyi yaşadım ben. *

Nişan günü fotoğraflarından birisini profil fotoğrafı yapmayan kız

Hep diyom göze sokuyorlar kezo kezo falan diye de , bunlar da var.

Son 1 yıl içinde 2500 tane gelin adayından 1 tanesi evlendi 3 tanesi nişanlandı. geriye kaldı 2496. Gerçi bir o kadar da farketmediğim olabilir sayı yüksek, kaç kaldı? Heh, 2492. İşte bu nişanlananlardan iki tanesinde gözlemledim bunu. ne profil ne bir şey.
Bilemiyorum, ola ki nişan bozuldu yedektekiler kaçmasın diye olabilir mi? bilemiyore, çeşit çeşit başk başk fikirler olmasa yavrumey, gör ki neler var.
1 /