1. toplam entry 7113
  2. takipçi 7
  3. takip edilen 14
  4. puan 24789
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 8 yıl önce

mafya savaşları

filmlerde oldukça kanlı bir şekilde cereyan ettiğini gördüğümüz illegal işler için birbirlerine giren gruplar...

2021 Türkiye'sinde ise genele açık yayınlanan video kayıtları ile devam etmekte. Ben sanıyordum ki bir tek sedat peker video yayınlıyor. ohoo, oradan o çıkmış buradan bu çıkmış... Ayrıca bunun çok tehlikeli bir yönü daha var; Bir tarafa kapılanmaya çalışan çok insan var. Bu süreç böyle giderse çok kişi bu kervana katılır, memleket iyice b.ka batar. Bütün bunlar karşısında ise koskoca Türkiye cumhuriyeti devleti suskun...
-Hiç birisi mafyayım demiyor
-hiç birisi illegal işlerle uğraştığını söylemiyor
- Hepsi de Allah kitap, millet devlet.... dilinden düşürmüyor.

Vay arkadaş. Öte yandan, devletin üst kademe yöneticileri ile ilgili kısımlar ise; Bir çoğundan haberdardım. yazmışımdır zaman zaman offshore, akdeniz-petrol ticareti-bakan çocukları falan diye de, bu videolardaki deşifrelerden de bunları tamamlayıcı bir şeyler öğrendim ve dedim ki; olmaz! olmaz.* Peker gibi bastıra bastıra söylüyorum içimden, bu kadar da olmaz yahu. muhafazakar parti mafyayı bitirdi hee. şey derler fizikte miydi o? tabiat boşluk kabul etmez...

Yazıklar olsun. Allah kitap diye yönetime gelenler, Allah kitap derken inşallah çarpılırsınız.

(bkz: mafya filmleri)

filistin meselesini protesto ederek bitirmek

onyıllardır yapılır bu protestolar. Şöyle söyleyeyim, AKP öncesinde de yapılıyordu. Ben bir defa gittim İsrail konsolosluğunun önüne o zamanlar. Bir avuç insan vardı. Bizim en az iki katımız polis vardı. Şimdi AKP var ya, AKP politika değiştirsin bunların hiç birisini göremezsiniz. Onca islam coğrafyasına sağır kaldıkları gibi.

He bitmedi. Protesto pek bir şey değil, bir şey de değiştirmiyor ancak hiç bir şey yapmamaktansa yine de yapılması taraftarıyım. Protesto eylemin minimumu.

hayırlı bayramlar

Eğer bu sözlük Allah ömür verir de yıllarca durursa, Biz de yaşar ve görürsek;

Şuraya yazıyorum. Bu yıl Bayram yok. Sosyal medyada ''Bayramlıklarımızı giyip evde oturacağız''lı espriler dolaşıyor. Çünkü bir salgın hastalık dolayısı ile sokağa çıkma yasağı var. Öyle olması da gerekli çünkü bizim millet sarılmayı pek sever. Hatta bazı yörelerde sarılıp bırakır sarılıp bırakır bir kaç sefer... (Virüs aktarılıyor....)

Yani bu sene bayram yok. Zaten her yer kapalı, millet bayramlık da alamadı gerçi ne bayramlığı giyeceklermiş?

işte böyle günlük...

Bayramınız mübarek olsun eziz kalemdaşlar. hamınızı selamlarım.

iran

Verdiği silahlarla İsrail'in geçilmez dediği demir kubbesi geçilmiştir. Hamas teşekkür konuşmasını yapmıştır.

git

Teşekkürler İran. Ülkeni ABD üsleriyle doldursaydın, İsrail'i korumak için sınırına radar üsleri kurulmasına izin verseydin sana da secde ederdi. Alışıklar bizimkiler... Ama bu ülkede vahdet diyen insan da az değil. Direniş cephesi kazanacak, işgalciler ve işbirlikçileri kaybedecek.

Acı bir tablodur Filistinliler

müslümanların kökü kazınsa gıkını çıkarmayan ama köpeğe dokunsalar dünyayı ayağa kaldıran solcular

''Müslümanlar'' da çok farklı değil. İktidarın yörüngesinde dönen müslümanlar. İktidar nereye güdülerse o tarafa dönüyorlar. Rabia başlığına da yazdım. Dün duyarları tuttu, bugün hükümet Mısır'la barıştığı için o müslüman duyarlılıklarından eser yok. Doğu Türkistan için iktidar ''Çin'in içişleri'' derken göremedik bunları. Oraya duyar yok çünkü İktidar yönlendirmiyor. Suriye'ye gösterdiler çünkü İktidarın politikası o yöndeydi ama aynı zamanlarda 10 tane arap devleti Yemen'i bombalarken, yemen'de onbinlerce çocuk bombalardan ve açlıktan ölürken dünyayı ayağa kaldırmadılar çünkü İktidarın Yemen'e sahip çıkma gibi bir politikası yoktu. İran'ın verdiği , İran'ın roket, füze yapmasını öğrettiği direniş örgütleri O füzelerle savunuyor Gazze'yi, Filistin'i. Ama bu zavallılar yahudinin ve pentagon'un çok istediği mezhepçiliği körüklemeye pek hevesliler.

Her şeyiniz yalan. *

kaşık düşmanı

Ulan bugün ekşide bir olay okudum bu söz aklıma geldi. kızla sapı beraber kalıyorlarmış, sap olan çok yiyormuş falanmış, kız yakınıyormuş yarı yarıya niye ödüyom diye... ahaha. Ya bu ifade bana komik gelmiştir hep. Eminim Anadolu insanı şaka yollu söylüyordur bunu. Sanmıyorum öyle yemeğe ortak çalışmıyor falan... inanmam.

rabia

Bunda da sebat etmediler, samimi de değildiler. çarkettiler. Daha geçen gün o yargılananlardan kaç tanesi asıldı, gündem bile olmadı, gündem bile etmediler ve hatta mısır'la normalleşme çabaları hız kazandı bu sıralarda. her şeyleri yalan, herşeyiniz yalan söylemiş miydim?

mete gündoğan

Lan adamlar beynini yemiş. Ben bu başlığa yazdım diye Mete Gündoğan'ı ''Mustafa İslamoğlu tayfasından'' ilan etmiş. Mete Gündoğan benim ekonomi alanında takip ettiğim ve sevdiğim birisi. Kendisi Milli görüşçü. Erbakan'ın ekonomistlerinden birisi. Adam neyi nereye getirmiş? Yuh artık ya. Nietzsche'i de severim, arada bir bağlantı olabilir...

Gelmişken kısa bir konuşmasına link vereyim.

mescidi aksa

filistin direniş örgütlerine Esed yardım ediyordu kolunu kanadını kırdılar. İran yardım ediyor ama İran'dan tehlikelisi yok!

Bir takımlarının bütün duyarları yalan.

güzel yazmış yazan;

Nerdeyse 100 yıldır Kudüs bir istismar ve oyalama aracıdır:
1 Siyonistler Yahudileri korkutmak için;
2 Küresel güçler çıkarları için;
3 Müslüman dünyanın despotik rejimleri iktidarları için;
4 İslamcı örgütler taraftarlarına gaz vermek için;
KUDÜS’Ü İSTİSMAR ETTİLER.

***

KÜDÜS’Ü İLK İSTİSMAR EDEN
Emevi Sünniliğinin kurucusu Abdülmelik b. Mervan oldu
Mekke siyasi rakibine geçti diye:
1 Mekke’ye haccı 9 yıl yasakladı
2 Saray mollalarına hadis ısmarladı
3 Mekke yerine Kudüs’ü
4 Kâbe yerine Kubbe(-i Sahra)’yı
5 H. Esved yerine Hacer-i Muallakı
koydu.

***

KUDÜS istismarcısı ‘müslümanlar’ samimi olsalardı:
1 İsrail’den önce dinlerini işgal eden İsrailiyatla yüzleşirlerdi
2 İmana kattıkları İsrailiyatın içlerindeki İsrail olduğunu anlarlardı
3 Sloganla gaz almak yerine en az Yahudiler kadar bilim, sanat, düşün insanı çıkarırlardı.
4 Tüketim yerine üretime yönelirlerdi
5 Dünyanın tüm iyilerinin tercih ettiği hak-adalet-özgürlük-eşitlik-merhamet-liyakat-meşvereti baştacı eden yönetimler oluştururlardı
6 Toplumlarını dinci, mezhepçi ve ideolojik kalelere hapsedip korku ve hamasetle zehirlemezlerdi.

*
1 /