1. toplam entry 8264
  2. takipçi 6
  3. takip edilen 15
  4. puan 32329
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 9 yıl önce

özgür suriye ordusu

Mevlüt Çavuşoğlu'nun ''Muhalefetle ESAD'ı barıştırmamış lazım'' açıklamasından sonra sempatizanları Türkiye'yi protesto ediyor, Türk bayrağı yakıyor ve TSK konvoyunun önünü kesiyorlar.
En baştan beri, taa 2011-2012'lerden beri yazıyorum bunları. Türk'ün ekmeğini yiyip en ufak şeyde Türk'e cephe almak nedir it sürüsü?
Buralarda sevdalısı çoktu bir zamanlar...

git

yaşanmışlıkların kadını VS İlişki yaşamamış kadın

saat 01.13 normalde sütümü içip yatma vaktim ama uykum yok, neyse.
ilişki deyince aklınıza şey gelmesin tabi, o da olabilir de, sadece flört falan da olabilir. başka yerlerde ciddi ciddi ''tecrübeli'' deyip övüldüğünü okudum yaşanmışlıkları olanın...

epey eskiden buralarda bir kızçe vardı, bir dönem bana çok yakınlık ediyordu, * Bir süre öyle geçti. Baktım çok güleryüzlü, sıcak kanlı ama hiç sevmediğim bir huyu var, herkesle yüz göz. Bak bunu hiç sevmem, hanım hanımcık bir kızın bir ağırlığı olmalı. neyse işte, ben pek oralı olmayınca epey sonra birisyle gördüm bunu, tabi o ara bana yakınlık etmesi sekteye uğradı ama bir süre sonra tekrar başladı. Ama ben bu sefer net açık aldım, sebebini tahmin ediyordur neyse sonra yine de * üstün hünerlerimi kullanarak bir sosyal medya profiline ulaştım. * orada, ''Bir şeyler yaşamış kadın, iyidir, hastır bla bla bla...'' gibi bir şeyler yazmıştı, vay stalk olayını mı tahmin ettiydi acaba?
yargı dağıtmayacağım, herkesin gönlüne göre olsun her şey.

carter

netflix'e yeni düşmüş kore yapımı film.

yok artık ya, bu kadar da uçuk olmaz bir film. mantık hatalı demeyeyim hatasız yeri yok. aksiyon sever birisi olarak beş para etmez bir şey yapmışlar. 2 saatime kıydılar.

netflix

son zamanlarda yeni ve güzel film pek gelmeyen platform. ben iptal edecektim etrafta aynı hesaptan izleyenler var, etme dediler öyle gidiyor.
arayışlardayım bilesin.
EDİT: Dizileri bilemem, ben diziye bağlanmak istemiyorum, bana oturup 1-2 saate bitirecek film lazım.

şort giyen erkek

Herkesin herkes gözünde belirli bir imajı var sanırım, bazılarında yadırganabiliyor. göndermeli sözler; sen de yazı getirmişsin... yazın ortasındayız zaten lan! geçen sene dediydim, capriden şorta geçeceğim diye. diz kapaklarım göründü diye cehenneme gitmem inşallah?! yoo, o kadar gaddar bir tanrı profili yok gözümde.

neyse, yıllarca evinde misafirlerin yanında eşofmanla bile oturmamış muhafazakar aile çocuğu olarak; 1) tahmin ettiğim üzre kızlar çok bakıyor, dudaklarını falan ısırıyorlar. bas squa'tı bas squat'ı... bazı adamlar tuhaf tuhaf, sanki kötü bir şey yapmışım gibi bakıyorlar. Yani şort dediysem öyle deniz şortu ya da mini bir şey değil, gayet düzgün bi şey.

hissettiklerim;

ohh, püfür püfür. çok rahat. bu sıcakta iyi.
Bir de, 30'lu yaşlara kadar pür tesettür, evlenememiş, sonradan açılmaya başlayan türbanlı kızlar gibi hissediyorum kendimi. * Artık hocam hocam diye peşimde dolaşmaktan vazgeçin lütfen, daha ne yapayım?!

şort giyen kızları da anladım.

sosyal medya adabı

okullarla bir ilişiğim yok o yüzden bilemiyorum oralarda öğetiyorlar mı? onlar yoksa biz varız.
Ben ortaokula giderken telefon adabı öğretilirdi mesela, şimdilerse internet-sosyal medya adabı öğretilmeli.

> arabanın fotoğrafını paylaşma zırt pırt lan barzo *

> yediğin yemeğin fotoğrafını atma *

> ona buna yavşama, öyle karizma değil de yavşak gibi görünüyorsun.

> instagram gibi yerlerde etini pazarlama.

> üye sayısı 1.000.000 kişi gibi yerlerde öyle ulu orta göndermeli şiir paylaşarak koca aranmaz, 2500 metreden belli oluyor ayrıca.
> Bir dünya sırtlanı listende, paylaşımında toplaman değerine değer katmaz, ancak takipçi artırırsın. unutma ki aslanlar leş yemez. *

...

1 /