1. toplam entry 245
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 1
  4. puan 792
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 12 yıl önce

hepsiburada.com

kansere yakalanma sürecini hızlandırmak isteyen, dünyalığını tamamlamak isteyen varsa buradan bir şeyler alsın dedirten oluşum.

"süper hızlı gönderi" diye, 1 iş günü içerisinde belli bir saat aralığında gelmesi gereken ürün, 2 gün sonra eksik geldi. müşteri hizmetlerini 6. arayışımda düşürebildim, her aramada 4,5 - 5 dakika gibi bir süre kafadan bekliyorsunuz birine bağlanmadan önce. Bezdirme politikası.

Şimdi ticket açıldı konuyla ilgili, 2 güne onaylanırmış. Eksikler de en fazla 10 iş gününe gönderilirmiş. ahahaha

ulan 24 saate bunun tastamam elimde olması gerekiyordu siz neden bahsediyorsunuz acaba ya? lan dumbell seti aldım çubukları gelmedi, oklavaya mı takıp biceps çalışayım istiyorsunuz?

ama hak ettim. hak ettim ben. buradan alışveriş yaptım çünkü...

kurtlarladansedenyureklikaplan

reel hayatta var olmayan; özel bir yazılım programı sayesinde 10 kadar yıldır çeşitli sözlüklerde bot olarak görev alan yazar. (efendim -my master- bunu görürse beni sonsuz karanlığa mahkum edecek, bu riski alıyorum ama artık...)

buluşmalara da kendine benzeyen balmumu bir android gönderilir ki bu da akıllara l-manyak dergisinde yıllarca yayınlanan "sen bana birini android" isimli güzide köşeyi getirir.

mahmut efendi hazretlerinin bosna ve çeçenistan savaşlarına katılması

Bir varmış bir yokmuş kalıbıyla yarmış videodur. Virtual Reality olaylarına mı girdi acaba hazretleri?

Bundan 20 yıl öncesinde gözlerini kapatarak (dünyayı görünce günaha giriyormuş) henüz türkiyeye girmediği için özel olarak yurt dışından getirtilen chrysler-gmc gibi özel jeeplerle 20 araçlık konvoy şeklinde halamın yazlığına gelirdi muhteremius. "efendi hazretleri ortam müsait" raporunu alınca; ancak o zaman gözlerini açardı; sap dolu perdeleri çekilmiş salonda.

Peki bu lüks niye sadece kendisinde vardı? "0 günah" rekoruyla dünyalığını bitirmek için kör gibi gezme lüksü? Takipçilerine yazık değil miydi? Hiçbir peygamber böyle bir şey uygulamış mıydı?

Kafamda deli sorular...
1 /