1. toplam entry 3350
  2. takipçi 11
  3. takip edilen 19
  4. puan 19540
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 8 yıl önce

8 aralık 2015 diyarbakır tarih katliamı

sokağa çıkma yasağının devam ettiği şu günlerde sur ilçesinde operasyonların sürdüğünü duyuyoruz. teröristler tarafından yakılan kurşunlu camii yakınlarında yola tuzaklanan el yapımı bombayı etkisiz hale getirmeye çalışan bir polis, keskin nişancı tüfeği kanas ile başından vurularak şehit edilmiş. bu şekilde haberleri okudukça sinirlerimiz tepemize çıkıyo mahvoluyoruz. olan polisimize oldu. soksalar oraya bordo berelileri 3 günde tertemiz çıkarlar.

türkleri öldüren nazi gelin

tutuklandığı 8 kasım 2011 tarihinden bu yana susan nsu davasının hayatta kalan ve halen cezaevinde olan baş sanık, alman neo-nazi lideri.
gün itibari ile tekrar yargılanmış ve 8 i türk olmakla beraber 10 kişiyi öldürdüğünü itiraf etmiş. bunun yanı sıra bombalı saldırılar gerçekleştirmek ve banka soygunları yapmakla da suçlanıyormuş.

güle güle kullan cnm Allah belanı bu dünyada vermiş.

bülent ersoy

söylemezsem olmaz programı yorumcusu oya aydoğan, "bülent şu sıralar gelinlik diktiriyor olabilir. çok ani bir nikâh yapabileceğinden cuma günü bahsetmiştik. ben de çok detaylı bilmiyorum ama izmir'deki birkaç sene süren ilişkisinin tamamen bittiğini, eski kayınvalidesinin de çok iyi arkadaşı olduğunu, hala görüştüklerini, onunla bir dargınlıklarının olmadığını söyleyebilirim. demiş. gadın 6. evliliğini yapıyo biz hala oturalım.

şebnem schaefer

twitter'daki hesabından 'murat kadıoğlu ile yollarımızı ayırma kararı aldık. yollarımız açık olsun' şeklinde tweet atmış. zaten daha önceden de murat kadıoğlu'nun rahatsızlığından dolayı düğünü iptal etmişler. nasipten öteye köy olmadığını bir kere daha gördük. hayırlısı böyleymiş.

deniz seki nin hapishanedeyken dizide oynaması

eşkiya dünyaya hükümdar olmaz adlı dizinin, zannediyorum 14. bölümünde rol almıştır. dizinin adını ilk defa duydum desem yeridir. sadece ilgili videodan yorum yapıcam. bir insan, hele ki bu kişi ünlü bir insan uyuşturucu tacirliğinden içeride yatıyor ve asla etik olmayan bir biçimde ekranlarda boy gösteriyor. Allah kimsenin başına vermesin asla kınamıyorum ama bu durum hiç doğru değil. madem adaletten bahsediliyor o halde herkese eşit davranılsın.

bayhan'a selamlar..

ekminezi

(#1898542) gerek aynı dertten muzdarip olmak olsun, gerekse kedi/köpekleri genel itibari ile sevmiyor oluşum ayrı bir yana olsun. ilgili başlıktaki kedinin yerine kendimi koydum. ne kadar da şanslı bir canlı.böyle ince düşünen bir sahibi var. kendi adıma tüylü hayvanlar beslemem yasak. buna rağmen beslesem bu kadar ince bir davranışta bulunmazdım.

hem kedisine olan sevgisi hem de ona evin gerçekten de bir bireyiymişçesine davranarak müşfik ve hassas davranışı hakikaten takdire şayan yazar.
1 /