@leonardo dkabrio

entelektüellik ve semt çocukluğu arasında sıkışmış bir adam

  1. toplam entry 192
  2. takipçi 3
  3. takip edilen 1
  4. puan 1971
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 5 yıl önce

At sahibi olmak

Eğer bir atınız var ve istanbulda yaşıyorsanız ya toplumun en alt kesimine ya da en üst kesimine aitsiniz. orta sınıfın asla atı olmaz.

Özetle ya hafta sonları safkan atlarla binicilik yapan bir burjuva ya da zayıflıktan kemikleri sayılan atın çektiği faytona 10 kişi binip hayvana eziyet eden çingenesiniz. Asla çalıştığı ofise atıyla giden beyaz yakalı göremezsiniz.

iftarda suşi yemek

Önyargıları bir kenara bırakırsak acılı ekşili çin çorbasıyla birlikte gerçekleştirilebilecek bir eylem.

Geçen sene öğrencilerimin zorlamasıyla gittiğimiz sushico'da dışarıdan getirdiğim kavurmalı kaşarlı pideyle iftarımı yapıp ardından suşi yemiştim. Beklemediğim kadar lezzetliydi. Hemen bir gün sonra arkadaşlarımı zorla götürüp iftarı acılı-ekşili çorbayla ve karışık suşi tabağıyla yapmıştık.

mavisevdalısı

#7025918 *

askerde susuz kalmak tabi ki farklı bir şey yaralarımdaki kan lekesini bile karda temizlemeye çalışıyordum ama konu tabii ki bu değil.
mavi kardeş sakin ol tepkiyi çok da abartmamak lazım insanımsı kelimesi çok doğru bir ifade değil. eksileyenleri yargılamak için yazmadım belli bi hater kitlem var zaten ama bu tanıma özel bi sormak istemiştim. işin espirisindeyiz anlayacağın *
1 /