1. toplam entry 7235
  2. takipçi 4
  3. takip edilen 6
  4. puan 41172
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 11 yıl önce

ekrem imamoğlu

kimlerine göre, istanbul'dan zamanında ihaleler, vakıflar ve benzerti kanallarla götürmenin kitabını yazanların, mevzubahis muslukları kapatması ile kudurdukları, hınçlarının ve mabad ağrılarının hala zerrece geçmediği belediye başkanıdır.

yüzlerce "israf"ın belgelendiği dosyaları, ben daha iyi incelerim diye iç işleri bakanlığı almış. incelesinler bakalım.

işin bir diğer komik kısmı da, gerçeğe daha
yakın vaka ve vefat rakamları da imamoğlu televizyonda açıklama yapınca yayınlanmaya başladı ha. ondan önce 1000 vaka 10 ölü.

kredi bulur, hazine garanti vermez; evvelki tayfadan köşe olan taşeronlar iş yapmaz, yapana mani olurlar; büyükşehir belediyesi halk ekmek büfesi açıp millete ucuz ekmek, pide satma gayreti ile hareket eder, ekp tasmalı yerel belediye zabıtası durdurur, tüm ilçe komisyonlarında halka yarayacak yarmaayacak her şeey karşı çıkarlar. provoke etmek için mezarlık ziyaretine gazi yakınıyıum diye gelip kaşarlı orman çocukluğu yapan paralı hergelelerini gönderirler.

bu ülkenin başına gelmiş en büyük felaketin müsebbibleri,oldukları söylenen kişiler, gene bildirildiğine göre götttüremedikleri için deliriyor ve her türlü dezenformasyona başvuruyorlar. söylenene göre, bunu sağlamak için aponun kardeşini dahi devlet televizyonuna çıkarmaktan çekinmeyen, teröristlerin ayağına savcı gönderen, saymakla bitmeyecek ve bitse de bir şeyi değiştirmeyecek türlü yanlışa imza atanlar.

işin komik tarafı ne imamoğlu ne de chp taraftarı olmamakla birlikte, bu şekilde düşünen ve tek beklentisi ahlak, vicdan ve liyakat olan kitleleri de bu noktaya itiyorlar. çaresizliklerinin masumlara yapacaklarından endişe edilmekte.

hadis

hz. muhammed tarafından söylendiği iddia edilen sözler.

çoğu uydurmadır. islam engizisyonu ve zamanın tüccar softaları tarafından uydurulmuşladır.

bir kısmının peygamberden zamanımıza ulaşmış olması muhtemeldir.

bu bakımdan kale almak gerekir. fakat bir bağlayıcılığı olduğunu düşünmüyorum.

isteseniz de istemeseniz de yapacağız

hipotetik, varsayımsal, bir ülkede erkin dile getirdiği, kucaklayıcı, kapsayıcı, ötekileştirmeyici, civicik civicik bülbül sesi aromalı belirteç.

hiç unutmam, neresi olduğunu hatırlamıyorum, ülkenin birinde, beton kafalı bir bakan vardı; isteseniz de istemeseniz de satacağız dedi, bu bizim görevimiz dedi; ülkesinin iletişim alt yapısını falan sattı, üstüne üstlük oğlu buba ben yumurta ticaretine başyacağım dedi, onun üzerine memlekette yüzbinlerce tavuğu kuş grbi diye bir sıçmık bahanesi ile yaktırttı; o sırada kendisi mi karısı mı ne bir hastalandı, karısının rabbi cleveland dedi, tedaviye oraya gittiler, o sırada br sürü kdv fişi yazarkaa kanunu değiştirtti, pos cihazları değişti, ne hikmetse yeni yönetmelikteki cihazlar şahsının ve mahdumlarının şirketlerinin ithal ettiği ürünlerle birebir uyuşuyordu, nice sonra geberdi gitti, umarım bir cehennem varsa o tavuklar gagaları marifeti ile kendisi ile ilgileniyorlardır.
1 /