@maesselame

Galatasaray. Roman okur. Koleksiyon yapmaya çalışır.

  1. toplam entry 6513
  2. takipçi 8
  3. takip edilen 4
  4. puan 29372
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 10 yıl önce

tık yok

başparmak ve orta parmağın birleşimi olan yuvarlak şeklin, orta parmağın boğaza vurularak çıkardığı sesin anlattığı şey. yavaş akan veya akmayan ticaretin özellikle sonucu olarak yapılır. buna mukabil birçok şeye uyarlayabileceğimiz şeydir aynı zamanda.

victor nelsson

1998 yılı danimarka doğumlu stoper. çocukta inanılmaz bir tecrübe var, 100 küsür maç ve yaş 22, artıları eksileri neyse, genç olmasıyla muhteşem iş. kuzeyli be hiç olmazsa, iş ahlakı var.

mustafa demirtaş'tan ne yapar videosu.kap

git

ekstra (kap gelmezden önce)

git

ekleme: bu çocuğun öne çıkan özelliklerinden biri ki iyi stoperlerin yaptığı bir iş; rakip uç oyuncusu kaleden uzaklaştırmaya yönelik kapatma işini bu çocukta iyi başarıyor. muş.

sıkıntı yok

kim veya kimlerin dilimize pelesenk ettiğini merak ettiğim ifade. sıkıntı yok! kime göre yok? hangi kriterlere göre yok? karşımdaki insanla yapacağım alışverişin boyutları noktasında fikir alışverişini tam anlamıyla kesen bir ifade. sıkıntı yok. pazardan bir zımbırtı alıcam, abi sıkıntı yok, arkadaşım ben bunu duymak istemiyorum, sorun var belli ki ve ben bunu öğrenmek istiyorum, paramı yahut hissiyatımı vereceğim şeyi öğrenmek istiyorum. nokta.

varta

1887 yılı almanya kuruluşlu pil, akü vb üretimi yapan firma.

alıntı

1887: Adolf Müller Sets VARTA® on the Road to Success
In the 1880s the spirit of invention is all around as numerous technology firsts, including the internal combustion engine, X-ray and electric light, transform everyday life. In another first, founder Adolf Müller launches the company Büsche & Müller in Hagen, Germany, paving the way for VARTA®'s future.

alıntı

caner erkin

ne futbolundan ne kendisinden haz etmediğim kişi. ayaklarından çok çenesi ve işaret parmakları çok konuşur. kendisine benzeyen bir kulüpten diğerine geçiş yapacağı konuşuluyor. bu jenerasyonun bir an önce kalanlarını da imha etmesi temennisiyle.

balkonda uyumak

horlamalı, bol gazlı uyuma şekli. uyurken insan bedenini kontrol edemediğinden, bunun yapılacağı yerin en uygun mekanda olması gerekirken, sıcaktan bunalan insanlar hele hele gecenin sessizliğinde, evlerin bir şekilde birbirine yakın olduğu yerlerde bunu yaptığında, sanırsın yan odada uyuyan biri varmış gibi bir horlama ve zartlama zurtlama sesleri geliyor. bir miktar doğru bulamadığım eylem.

tahammül

insana karşı içimde azalarak bitmek üzere olan hissiyat. yaşadığımız yüzyıl ve insanlarının istek, arzu ve arayışlarının farklılığı, maddiyatın ilah edinildiği, konuşarak anlaşmanın mümkün olmadığı, hata edenin hatasını kabul etmediği, cana kıymanın, canlıya zarar vermenin, isyan ve kaosun alıp başını yürüdüğünü, aile içinde bile edilen hatanın peşine bir özrün dilenmediği noktada, tahammülün bu insanlığa fazla olduğunu düşünüyorum. imkanını bulduğum ilk anda ...

Aramızda kalsın

sırrını karşısındakine açıp, bir şekilde ona güvenmekte tereddüt eden kişi söylemi. "ayıp ediyorsun", "olur mu öyle şey" gibi cevaplarla karşılık bulur. insan bir sırrını veya kendisine saklaması gereken bir şeyi de neden başkasına söyler anlamam.
1 /