1. toplam entry 2156
  2. takipçi 5
  3. takip edilen 1
  4. puan 9269
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 6 yıl önce

chatgpt

proje yazarken de müthiş yardımları dokunan dost. gelişi güzel yazıp haydi paşam şunu bir şekle şemale sok diyorum bazen çok ağdalı bir dil kullansa da çoğu zaman güzel bir sonuç çıkartıyor.
az önce kendisine yapay zekanın insanların elinden alamayacağı meslekler var mı dedim, ona da cevap verdi tabii sonuna zamanla teknoloji daha da gelişecektir dedi. Tabii direkt elinizden her şeyi alacağız demiyor da insanlara daha fazla yardımımız dokunacak diyor.
şu an yaptığı liste şu şekilde;
terapistler, ceo gibi karmaşık karar alması gereken pozisyonlar, hasta bakıcı, sosyal hizmeyler çalışanı gibi duygusal yönü ağır basan meslekler ve beklenmedik olaylarla karşılaşılabilecek meslekler diyor, örnek olarak da itfaiye demiş. bir de küçük detayları gözden kaçırmaması gereken meslekler var, örnek olarak da politikacı demiş.

dünya yardım

Gençler piyasayı bilenler yardımcı olabilir mi, bir web sitesinin domaindir kurulumudur vs vs her şey dahil ortalama fiyatı nedir? Bir projeye sonunda websitesi kurulacak yazıyorum, bütçe girmem lazım, konuyla hiçbir alakam yok. Projenin kabul edilmeme ihtimali de olduğundan ciddi bir araştırmaya girişmek de istemiyorum.

Öğrencilerin kullanımına yönelik, video izlenebilecek, dosya indirilebilecek bir site olacak. Padlet, Wordwall gibi sitelerden bir şey eklendiğinde de görünebilecek. Üyelik falan yok, belli aralıklarla da güncellenecek.

yds

nedense haziran'da yapılacağını düşünüp son bir ay çalışmayı planladığım bir iki gün önce 10 nisan'da olacağını öğrendiğim sınav. ilk girdiğimde aldığım notu son 3 seferdir alamıyorum.
185 lira ödedim daha 185 soru çözmüşlüğüm yok, çok üzücü.

kendi kendini öven insan

gözlemlerine göre en büyük özellikleri kendilerini övmedikleri zamanlarda bile bir olay anlatırken kendi isimlerini sürekli geçirmeleri.

Şu şekilde;
dedi ki ya mahlas_ böyle böyle yapalım. Dedim olmaz ya şu şekilde daha iyi olur. O da dedi ki yok ya mahlas_ böylesi daha mantıklı. neyse en son ikna ettim. ne dedi biliyor musun? en başından beri haklıydın mahlas_ de seninle uğraşasım geldi. ehe ehe.
1 /