1. toplam entry 179
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 922
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 6 ay önce

erdemli pedofili

post truth çağının bize attığı son kazıklardan biri gibi duran ifade.

bence anlaşılmayan şey şu ki cinsellik zaten masum bir şey değildir. herkesin ama küçük ama büyük sapıkça bir fantazisi mutlaka vardır, durur içerisinde* bu farklı yönelimleri veya fetişleri bir düzene sokmak için beşeri ve ilahi kanunlar getirilmiştir. bu açıdan bakınca "aslında ben şöyle şöyle şeyler yapardım da kendimi dizginliyorum" şeklinde meydana çıkmak neden erdemlilik olsun? Dizginleyebiliyorsan bravo, sesini çıkarmayıp oturmaya devam edebilirsin. bu akım yayılırsa bir süre sonra erdemli ensest, erdemli tecavüzcü gibi kavramları da hayatımıza sokmak gerekecek sanırım.

eşcinsellik meselesine bakış açım da bu şekildedir ama onlar propagandalarında başarılı olup günden güne eylemlerini normalleştirdiklerinden olsa gerek "erdemli eşcinsel" şeklinde bir taltife ihtiyaç duymuyorlar.

bimcell

ben lisede okurken piyasaya çıkan uygun tarifeli faturasız gsm operatörü.

çıktıktan kısa süre sonra numaramı taşımış, lise bitene kadar bu hatta kalayım demiştim. kaç yıl geçti hâlâ kullanıyorum. işe girdikten sonra şirket hattım başka operatörden oldu gerçi ama bunu değiştirme ihtiyacı hiç duymadım. seviyeli bir ilişkimiz var kendisiyle. sanırım tek sorunum banka mobil şubeden pratik tl yükleyememek. internet sitesinden halletmek gerekiyor.

kamp çadırı

geçen yaz geyikli sahilinde bana zorlu bir yarım saat yaşatan, meğer karavanından beni gözlemlemekte olan bir abinin usulca yardıma gelmesiyle 15 saniyede kurulabildiğini gördüğüm çadırdır.

kurulumunu çok yanlış anlamışım.

geniş aile

(bkz: domuşuk sevim) başlığını solda görmemle hatırladığım ve hakkında bir şeyler yazmak istediğim güzide komedi dizisi.

senaryosu ve repliklerinin özgünlüğüyle hafızalarda yer etmiştir. türk komedi dizileri için bir dönüm noktası olduğunu da düşünüyorum. bu diziden sonra absürt komediler daha bir cesaretle meydana çıkmışlardır. dolaylı da olsa leyla ile mecnun , behzat ç. , işler güçler gibi dizilerin önünü açtığı kanaatindeyim.
1 /