1. toplam entry 1049
  2. takipçi 4
  3. takip edilen 1
  4. puan 5446
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 4 yıl önce

insanları mutlu eden şeyler

güzel bir müzik dinlemek ya da yemek yemek. Kişisel zevkleriniz dışında gözlem yeteneğinizle de mutlu olabilirsiniz; bir bebeğin gülüşünü, bir kedinin uyuyuşunu yakalayabilmek falan gibi. mutlu olmak isteyene de üzülmek isteyene de çokça sebep bulunabilir, durum bakış açışınıza göre değişiyor.

evlilik içi tecavüz

bunu yapan birine öncesinde olduğu gibi saygıyla, sevgiyle bakılması mümkün değil ve imkânı olan da çatır çatır boşar, hatta bu saldırıdan dolayı da şikayetçi olur.

Milletimizdeki tecavüz fantezisi siyasetten ekonomiye her alanda kendini belli ediyor zaten ama evlilikte bari yapmayın bunu ulan. bu arada olayı dine bağlayarak savunanların, allah'a iman ederken hayvanlıktan insanlık mertebesine çıkamamaları sorunsalına ise diyecek bir şey bulamıyorum. bekarken nefsine hakim olmak, harama düşmemek gerekiyor ama evliyken her şey her istediğinizde helal mi sanıyorsunuz. Eşiniz de dahil herhangi bir insana maddi ya da manevi yönden zarar vermek günah değil mi?

gerçek x bu değil

Hani tepkisiz cins kediler var ya böyle ne yaparsan yap sinirleri alınmış gibi gram hissiyat uyandırmıyor hayvanda. işte gerçek kedilik bu değil mesela. tekiri bir dakikadan uzun süre sevmeye çalışırsan en iyi ihtimalle elini, kolunu haşat ediyor çünkü. bu ikisinden birinin gerçek kedi olmaması lazım. *
1 /