1. toplam entry 594
  2. takipçi 6
  3. takip edilen 4
  4. puan 3933
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 3 yıl önce

koğuşa su basmak

Salakça bir eğlence. Sonuçta koğuşu eski haline getirecek olanlar yine alt devreler. 18 ay askerlik yaptım ama böyle malca bir şey görmedim. Sadece şafak 99 deyince kafadan aşağı su dökülüyordu. Ehehe ulan bu daha salakçaymış. devrecilik, tertipçilik hiç yoktu la bizde. Enseye tokat, kaba nahiyeye finger rahatlığıyla geçti askerlik.

oktay kaynarca

yeditepe İstanbul sonrası hep aynı rollerin oyuncusu olsa da ve son dizisi eşkiya dünyaya hükümdar olmaz komik bir dizi olsa da; rakı masası muhabbetinde Lube ayar denen terbiyesiz kadına öyle bir ayar vermiş ki alkışlamamak elde değil.

git

Kadın kimliğinin ardına saklanıp terbiyesizlik yapana hak ettiği cevabı vermiş vallahi tebrik ediyorum. Rakı güzellemesi yapanlar instagram daki rakı bardaklarını görmeden sallamış adama.

Kararsız seçmen diyorlar ya, hah işte bunlar kararsız seçmeni Erdoğancı yaparlar yemin ediyorum.

ergin ataman

Sonunda euroleague tarihine geçen antrenör. Ama dur dur hahaha. Dünkü brose mağlubiyetiyle 130 mağlubiyete ulaştı ve euroleague tarihinin, kısacası Avrupa basketbolunun 1 numaralı kupasında en fazla mağlubiyet alan antrenör oldu.

İşte biz de bugün Cska ile Avrupa nın merakla beklediği maça çıkacağız. * o damir javor u da parkeye gömeceğiz inşallah bugün.
1 /