1. toplam entry 318
  2. takipçi 1
  3. takip edilen 0
  4. puan 1661
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 4 ay önce

belki de

Belki de Teselli ve avunma düştü hisseme, benden eksilenler kahkahalı yüzlere kondu . Gitsem gidilecek bir sığınak yok kalplerde , kapı bahşişi hesabında kalır zaten cüzdanımız , çulsuz evde çıplak ayakların ayazı vurur kaderini yüzüne yüzüne, anlarsın ki pamuklarda rahat değiliz demirler dövmeli yüreğimizi, taşlaşmalı ki o parça , hislerin sızısı incitmesin..

kandırmak

Kendini kandırman gerekir çoğu kez , başkalarından gelecek temenni cümlelerinden önce. Güzel dilekler yarım ağızla kulaklara sızarken alıştırdığın senfoni narkozun olur gerçekliğin acısına.

geceye uyanmak

Yineleri yeniledim bugün de , gülmek güzel görünüyor gülenlerin yüzünde , izlemeye kombine almış bedenim heves çırpınışlarını kalp duvarlarında hissetti tekrardan, bir adım önümdekiler kopardı kokusu gelen pembe gülleri . Bağları izlemek güzeldi talan etmeden yamyamlar, keşfedilmiş yerlerde ayak izlerim kayboldu yırtıcıların arasında . Bundan sonrasında yoktu bir kanıtım varlığımı ispatlayacak. Kafalarda oluşmuş güzellik algılarının dışındaki bedenlerin istiflendiği giderlerin önünden burnu tıklalı geçen insanlar seçemezdi bizleri. Hep bir uğraş hep bir tamamlanma dürtüsü , ne için mi ? Onda güzel bir düş oluşturmak için. Talan edilerek koparılan güzelliklerin rızalı gülüşlerine ne diyebilirim ki? Bir adım önde gidenler aldı tüm bu güzellikleri. izlemekse binlerce seyircilerin içinde farkedilmez yaptı bizleri . Sabah yaşanırken güneşli hayatlarda gecenin karanlığı görünmez yaptı geridekileri.

tükenmişlik sendromu

Yarınlara inanmadan umutların içini doldurmadan bugünün tekrarını yarında yaşayacağına inanan insanların yaşadığı psikolojik durumdur. Bazen olduğun kadarsındır ötesi başkalarının hayatı için ayrılmıştır, Kadarını kaderin bellemek diyelim.
1 /