1. toplam entry 1662
  2. takipçi 7
  3. takip edilen 3
  4. puan 12111
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 5 yıl önce

Dublaj sevdiğini gizlemek

Artık "nasıl izleyeceğiz?" sorusuyla bile linçlendiğim şu dönemde yaptığımdır. Vizyonsuzlukla itham edilip dışlanıyorum. Artık bizim de tercihlerimize bi saygı duyun yetti be.

Görüştüğüm kişiyle her konuda birbirimize açık olma sözü verdik bir çok kez yeri gelmesine rağmen yok diyemedim. Zaten adım kadar da eminim dublaj izlemeyeceğine bu da minik bir sürpriz olsun artık.

Öğrenci kayırmak

Öğretmenlerin saklamaya çalışsa da gözde öğrencileri oluyor.

Benim de var bi tane mavi gözlü, sarışın, hafif uzatarak ve çok tatlı konuşan favori öğrencim. Görünce içim açılıyor. sürekli ona söz hakkı veresim geliyor. Lafını bölmemeye çalışıyorum, onu ayrı bi özenle dinliyorum. Koridorda görünce illa laf atıyorum. Bir öğretmenim deyişi var "yaa öğretmenin miyim gerçekten" diye yanağını sıkasın geliyor.

Bi de suriyeli aklım almıyor bu mavi gözlülüğü ve sarışınlığı.

Geçen derste bir kere daha sevdim. Sınıfa "istiklal marşını söylerken ve dinlerken neler hissediyorsunuz" diye sordum. Her sınıfta oluyor "bir şey hissetmiyorum" diyen. O türk olmamasına rağmen "güven hissediyorum" dedi ya işte ben orada sözlüsüne yüz verdim.

monsieur noir

#7045748 klavye delikanlısı. Suratıma karşı şöyle iyisin, böyle iyisin, the best my friendimsin, aman efendim zeki biriyle sohbet etmenin ne demek olduğunu işte şimdi anladımlar. Ama buraya geliyorum bi de ne göreyim!

Yok abi yok bir kez daha anladım cahille sohbeti kesmek gerek.

Hiç covid olmamış coin almamış sedat peker videosu izlememiş insan

Yüce mevlam'ın korumasıyla gayet riskli ortamlarda yakın temasta bulundum corona olmadım çok şükür.

Geçen mesut süre ile ilişki testi izliyordum. Adam işi için "koin alıp satıyorum" dedi. Köylü ruhum tetiklendi koyun alıp satıyormuş anladım, nasıl heyecanlandım. Bırakın almayı Coin'in hayatımıza girdiğini zihnim idrak bile etmemiş.

Adam bir aydır sansasyonel videolar atıyor ve benim geçen hafta haberim oldu. İki dakika videosunu göz attım o kadar.

Ben öldüm de haberim mi yok bu nasıl bir kopukluktur!?
1 /