@muhalefetül lügateyn

Buldum işte bu o gibi bi bulmak

  1. toplam entry 21207
  2. takipçi 26
  3. takip edilen 9
  4. puan 156546
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 8 yıl önce

Tek koluyla sarılan erkek

Aynalı Tahir gibi mahalle delikanlısıdır, kadınını helali olarak görür, romantik değildir, sınırları vardır, kadınını anası ile bacısı arasında bir yerde konumlandırır, güçlü ve sahiplenici erkek ihtiyacına fazlasıyla karşılık verir ama keyifli ve kaliteli vakit konusunda kısırdır. Çay bahçesinde çay içmeyi dert etmeyen, kurbanda et doğramaktan imtina etmeyecek mütedeyyin camianın kızları tercih edebilir.

Kişisel gelişim için lucifer michaelson videoları izlemek

Ben de her Türk genci gibi kişisel gelişimim için azami gayret gösteren bir insanım. Bu konudaki ilk aydınlanmamı 2002 yılında bulvar gazetesi pazar ekinde Mehmet Ali erbil ve nefise Karatay'ın üstsüz posteri ile birlikte hediye olarak verilen 100 adımda kişisel gelişim rehberi adlı kitapçıkla sağladım. Yaklaşık 20 yıl boyunca başucu kitabı olarak kullandım ama artık çağın gereklerini karşılamaz hale geldiğini fark ettim. Tam da bu farkındalığın üzerine geçen yaz YouTube shorts'ta çılgın dondurmacı başörtülü kızı coşturuyor tarzı videolar izlerken yakası bağrı açık lucifer'a denk geldim. Sana Saygı gösterilmesini istiyorsan şu üç şeyi sakın yapma videosu ile adeta sarsıldım ve ardından kendime geldim. Artık mütemadiyen lucifer videoları izliyor ve asla yapma dediği şeyleri yapmaktan şiddetle kaçınıyor, mutlaka yap dediği şeyleri yapmak için ise adeta g*t atıyorum. İyi ki varsın lucifer.

iltimas

Adamlar zamanında anayasaya ve memurlar kanununa koymuşlar hükmü ve demişler ki iltimas suçunu işleyenler isterlerse bir gün bile ceza almış olsunlar, isterlerse affa uğramış olsunlar yine de milletvekili, cumhurbaşkanı, bakan ve memur olamazlar. Yani adamlar torpil suçunu işleyeni tabiri caizse lanetlemişler ve devletin kapısından dahi geçemez demişler. Şu anda ise tam tersi şekilde bu suçu işlemeyenler devletin kapısından geçemiyor. Tankla, topla, tüfekle yıkılmayan bir devlet, adaletsizlikle rüsva olur. İltimas, bir devleti rüsva eder.

Aldıktan sonra unutulması tavsiye edilen hisse senedi

Kısa vadede durağan seyredeceği ve hatta düşüşün de gözleneceği ancak uzun vadede spacex gibi uçacağı vaat edilen kağıt.

-al bu kağıdı, unut.
+unutayım mı?
-unut evet. bir sene iki sene kadar karışma. Sonrasında bana dua edeceksin.
+iyi de Tacettin abi Sivas balıkçılık a. ş. için de aynı şeyi söyledin titanik gibi dibi görüp duruyor.
-dağıtım merkezi Sivasmış, biz onu bilmiyorduk.
+bu dongi dongi donları a. ş. gider diyorsun yani.
-al, unut diyorum.
1 /