1. toplam entry 233
  2. takipçi 3
  3. takip edilen 2
  4. puan 1528
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 3 yıl önce

intihar etmek

her türlü şekli kötü olmakla beraber tren/metro önüne atlama şekli beni çok fazla üzüyor ne yazık ki. yakınımdaki metro istasyonunda sık bu vakalar gerçeklesiyor. kim bilir bu insanları aniden bu korkunç olaya iten, cesaret veren sebepler neydi? o acıyı üstlenmeye yönelten daha ağır üstlendiği acilar neydi? bu insanlar aramızdan geçiyorlar, aynı caddede yürüyoruz, belki ayni otobüste yan yana oturup yolculuk yapıyoruz. kimsenin kimsenin iç aleminde yanan ateşleri görmemesi, farkedememesi bazen çok acı. zaten insanları bu kötü sona iten de bu. bu ateşin farkedilmemesi. en sonunda kişiyi de hayatıni da yakmasiyla sonuçlanıyor. çok üzgünüm. en son haberini aldığım bu insan acaba en son nereden geçti ne düşündu nasıl oldu da cesaret etti fişini çekti ansızın? keşke böyle olmasaydı.
şimdi yok.
şimdi acilari da yok. bu hayatın acılarına veda ettigi için mutlu mudur?

sevgili sözlük

Yazmak istediğim bir sürü şey var. Betimlemek istediğim onca duygularım, düşüncelerim.. ama hiç birini yazacak güç bulamıyorum. Öyle tuhaf bır haldeyim ki.. her şey yoluna girer mi? Ben de o yola girer miyim? Bu hep böyle gitmez değil mi?

sözlük yazarlarının hastalıkları

Çok düşünmek.
Bunun bi hastalık olduğuna kanaat getiriyorum artık çünkü içine düştüğümde kendimi bataklıkta gibi hissediyorum bacaklarım hareket edemiyor bir yere kımıldayamıyor gibi hiç bir işe yeltenemiyorum. Kendimi iyi hissedemiyorum.

Burada da çok depresif takılıyorum ama ne yapayım sözlük? Yazarsam rahatlarım zannediyorum.

dünyaitiraf.com

Aslında yaşamaya tahammül edemiyorum uzun süredir. Ama ölümü çağrıştıran bütün şeylerden de korkuyorum. Bu çok tuhaf bi çelişki aslında. Sessizce acı çekmeden ölmek, ama bildiğim şeylerin çok dışında bir yere gitmek istiyorum.
1 /