1. toplam entry 274
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 643
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 8 yıl önce

bekarken patrona atılabilecek yumruğun evliyken atılmayacak olması

evliliğin kişiye yüklediği sorumluluk duygusuyla doğru orantılı bir durumdur. ömrünün geri kalanını yalnız değil de düşünmen gereken başka etkenlerinde olduğunu göz önünde bulundurarak geçirip ona göre hareket etmek gerekir. ha ortada yumruk atılması gereken bir patron varsa ve bu durum eşimi huzursuz ediyorsa sırf beni düşündüğünden o yumruğu atamıyorsa giderim eşimden önce atarım o yumruğu.* iş mi yok rızık arayana rızık bol. önemli olan sağlık sıhhat.

dünya sözlük yazarlarının serzenişleri

İş bu başlık tamamen birkaç kere telefondan oylama yaparken tanımı oylamayıp da sürekli ya başka nicklerin başlıkların ya da mesaj olarak vb. Farklı sayfaların açılmasına sebebiyet vermesinden dolayı açılmıştır. Yeteer artık yahu yeter sevdiğimiz tanımı da mı oylayamıcaz en son amaan yaa diyorum oylamaktan soğuyorum. Ya yanlış oylar ya hiç oylamaz hayır parmaklarım da ince naif neden böyle oluyor ki?
T: yazar kardeşlerimizin sözlük içi veya dışı artık canlarına tak ettiği bıçağın kemiğe dayandığı sabırlarının tükendiği mefhumlarda fikir beyan etmeleri içlerini boşaltmaları rahatlamaları sonuç olarak ohh bee dünya varmış demeleridir.

herkesle anlaşabilen insan modeli

yoktur. varsa da henüz hayatında kıl tüy bir insanla karşılaşmamıştır, karşılaşsa bile aynı evi paylaşmamıştır. herkesle anlaşabilmek neden bu kadar gömüldü anlamlandıramadım. bir insan karşısındaki kim olursa olsun seviyesini çizgisini durcağı yeri bildi mi o mesafeyi koruyabilir. bence herkesle anlaşabilen insan yüce gönüllü de olabilir. uç bir insan olduğu kesin ya çok kötü ya çok iyi. mesela ben çok yüce gönüllü bir inskalsmals

dünyaitiraf.com

hani şu son yılların meşhur içeceği ice tea var ya. heh işte onu ben icat ettim. ilkokul üçüncü sınıftayım aileden gelen alışkanlık kahvaltısız çaysız dışarı adım atmayız. bir gün okula geç kaldım adam akıllı kahvaltı yapamadım çayımı da içemedim. pet şişeye çayı doldurdum aldım yanıma. sınıftayım çıkardım şişeyi içecem bütün sınıf aaa sirke içiyo diye dalga geçtiler benimle. anlatıyorum çay bu anlamıyolar yok çöpsüz çay mı olurmuş yok soğuk çay mı olurmuş şimdi hepsi ayıla bayıla içiyolar ama o soğuk çöpsüz çayı.
1 /