1. toplam entry 9403
  2. takipçi 22
  3. takip edilen 35
  4. puan 36074
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 11 yıl önce

özlem zengin

erdoğan kendisinden korkmalı. fikir ayrılığına düşen uçuyor.

bence islamcı feminist kardeşlerimiz eserleri ile gurur duyuyor olmalı. yürü be özlem hocam sen bizim en büyük temsilcimizsin. onur duyuyoruz. lütfen böyle devam edin. bütün erkekler haddini bilmeli.

Pandemi döneminde kongreye izin verip teravihe izin verilmemesi

Lütfen biraz anlayışlı olun ve bu konuda neden yukleniyorsunuz anlamıyorum. Kongre zamanında vakalar bu kadar artmamıştı. Ortam müsayitti. Şimdi teravih namazı olacak bütün müslümanlar camileri lebaleb dolduracaklar. Riskli işler bunlar.

Hem kıyasa bakın hele. Erdoğan kongrede diyormuş ki, pandemiye rağmen ve salgına rağmen doldurunuz bu salonu. Ya Ayasofya imamı diyecekmiş ki pandemiye rağmen, salgına rağmen teravihte bu camiyi doldurdunuz.

Lütfen böyle tahriklere gelmeyin!
Aramıza nifak sokmayın.!

Kadın hayır diyorsa belki demektir

Bence bundan daha mükemmel bir şey varsa o da susarak hem evet hem de hayır diyebilmeleridir.

Mesela; canim geçerken annemlere ugrayalım mı? Kadın susar. Cevap uğramayalımdır.

Mesela: canim şunu alsak daha iyi olur sanki alsam ne dersin. Kadın susar. Aslında evet al. Onu istiyorum.

Tabi bu bende belli süre sonra kafa karışıklığına sebep oluyor.

Mesela bir şey alalım mı diyorum. O günkü şsusuşunda aslında o alma demek. Ama ben gidip "bir şey demiyor, demek ki istiyor ama söyleyemiyor" diye alıyorum. Bu sefer ben sana al demedim ki diyor.

Başka zaman da bir şey oluyor. Mesela ben bir şey demedi diye o şeyi almıyor ya da yapmıyorum. Sonra neden yapmadın ya da almadın diye soruyor. Bir şey demedin ki diyorum. O zaman da sen anlaman lazımdı biliyorsun ben her şeyi isteyemiyorum diyor.

Söyleyin a dostlar ne yapayım ben.

en iyi laptop markası

marka falan bilmiyorum. ama tanımlarımı çoğu kere masaüstü pc'yi junior narrateur'dan alabildiğim zamanlar yapabiliyorum. benim de laptopa ihtiyacım var ancak bir yandan da şimdi laptop olsa lüzumsuz olarak beni hep meşgul de edecek. şimdi hiç olmazsa üç beş sayfa okuyabiliyoruz. ama kötü olan ise yazmak hatırıma geldiği zaman yazamıyorum işte. yok abicim yazılar hatırına geldiğinde sen ajandaya not al akşam pc'ye girince de yazarsınız diyorsanız yani eyyyyyooorlamam o kadar.

kadın olmanın avantajları

otobüslerde yer verilmesi.
bir olay vs yaşandığında ağlayıp gözyaşı döktüğünde mağdur olduklarını herkese inandırabilme becerisi.

ben ağlasam ağlama ulan timsah gözyaşlı derler. ama kadın timsah gözyaşı dökse misk-ü amber diye yüzüne gözüne sürecekler var.
1 /