1. toplam entry 2623
  2. takipçi 8
  3. takip edilen 5
  4. puan 10242
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 13 yıl önce

dünya sözlük

Bazı arkadaşların hesapları hacklenmiş olmalı. Yoksa böylesi avam nefret söyleminde bulunmayıp gayet düzgün bir tarzda yazardı. Başka açıklaması olduğunu sanmıyorum.
Klasik inançsızlar gibi inananların değerlerine saldırmak hastalığına tutulmuş olamaz diye düşünüyorum. Kimsenin kendisine karışmadığı gibi.

Gerçekten nesir macununun dediği gibi zaten entry fakiri bir sözlüğüz bir de böyle saçma sapan hareketlerle iyice çekilmez hale getirmeyin sözlüğü. Ne trollük yapılacak bir mecra burası ne de klavye şövalyeliği.

gaziantep

Yılda en az bir kez gastronomi turizmi niyetiyle gidilmeli. sabah saatlerinde hele de yaz günü beyran ya da katmer yiyemiyorsanız orkide pastanesinde mutlaka kahvaltı yapmalısınız. Tahmis kahve’sinde içebilirseniz sade menengiç * ya da Türk kahvesi deneyerek tarihi ambiyansın keyfine varılır.
Dürümcü Recep’te nohut dürüm; küşlemeci Mehmet usta’da küşleme ya da küşleme kebaphan’da tüm yemeklerden bir karışımla lezzet turunun büyük çoğunluğunu tamamlar ve tatlıya geçersiniz. Koçak baklava da hatrı sayılır lezzette.

Gezilecek yerleri araştırmak için çok fazla kaynak var. Arkeoloji müzesindeki çingene kız mozaiği oldukça meşhur. Ancak ben hayalimde o kadar büyük bir eser bekliyormuşum ki ilk gördüğümde ufak çaplı bir şok olmadım değil. O yüzden ne zaman gidecek olan birini görsem beklentisini boyutsal yapmaması gerektiğini hatırlıyorum. Geri kalan gezi yerleri için lütfen Google’a başvurunuz, yazmaya üşendim.

netflix

Hep ücretsiz olarak kullandığım ve hiçbir zaman üye olup da beş kuruş vermem dediğim platform. O kadar çok üyeliği olan vardı ki geçen yıla kadar, bir sürü hesap paylaşan eş/dost sayesinde izlemek istediklerimi izledim. İlginçtir ki artık herkes iptal etmiş popülasyonu sağlan düşmüş olsa gerek. Hala aynı ivmede üyesi yoksa eğer. Gerçi olur olmaz her konuya lgbt karakter sıkıştırınca midesi kaldırmayan çoğu kişi bu iptali gerçekleştirmiştir diye düşünüyorum.

Menfaat için ikram etmek vs Karşılıksız ikram etmek

Yerine, zamanına ve kişisine göre değişiklik gösterecek versus. Gerekli bazen de mecburiyetler gereği menfaat için ikram edilir. Bu bir iş ziyareti olur, davetsiz misafir olur. Edilen her ikram katıksız menfaat güdülmedendir dese kişi gerçekçi olmaz.
Gönlü zenginse zaten çıkarsız ikramları boldur. Ama bu demek değildir ki hepsi de menfaat barındırmıyor. o niyetle ikram edildiyse de ikram sahibini kötü niyetli yapmaz.

Telefonu havuza düşürmek

Sonunda başardığım eylem. Nasıl oldu anlamadım elimden kayması ile bir anda havuzun dibinde görmem arası bir kaç salise sürdü. Dakika geçmeden de çıkarttılar. Eski de olsa suya dayanıklı dendiğinden minik kalp krizleri geçirmeme engel oldu. Şu an için bir sıkıntı yok umarım da olmaz.
1 /