1. toplam entry 4082
  2. takipçi 15
  3. takip edilen 7
  4. puan 20345
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 9 yıl önce

yeni yazılım ile ilgili istekler

Açılan başlıklar butonu için teşekkürler. OMEGA ve B12 eksikliği yaşayan ben gibiler için cok iyi olmuş, hakkını yedirtmem lütfen. *

Artı oy verince tanımın artı sayısı sabit kalıyor. Bizim verdiğimiz +1 anlık olarak etki etse daha hoş olacak. Acemisiyim basıp duruyorum. Yarım saattir "al gülüm ver gülüm" yapıyormuşum haberim yok. Lüüüütfeeeeeen.

Ekleme: bildirimde gelen oyun hangi başlığa geldiği de yazarsa ben tamamım. *


Ekleme: eneee adamlara bak 2 kişi ile mesajlaşırken yaşanan sorunları bulmuşlar. Ben daha alt taraftaki yutup şeysini kurcalıyorum. Alkış butonu var mı la?

Bildirimlerde oylama yapan yazarın mahlasının görünmesi

Vatzabın gizlilik politikasını tartışalım derken sözlükteki bu şeffaflık soğuk duş etkisi yaptı. Bana 20'den fazla seri artı vermeyin lütfen. Yanlış anlamalara açık bir insanım her şey bir nikah memuruna bakar. O beyaz at buraya gelecek!

Eksiler görünmüyor galiba henüz almadım. Deneyebilirsiniz. İlk taşı günahsız olanınız atsın.

Edit ilen büdüt: gözükmüyor. Dervişin fitneye karşı öngörüsüne bekar mısınız?

dünya sözlük

Veda psikolojisine girecek değilim ama "ne güzel komşumuzdun sen Fahriye abla" minvalinde yazıları görünce de bir hoş oluyorum. Halbusem ne alakası var? "Kapanıyoruz" değil "yenileniyoruz". A aaa. Terminalden otobüs uğurlatıyor gibi hissettirmeyin canım. Bir çok yazarın Ergenlik döneminin zirvesini kaldırdı bu sözlük bir yazılımı mı kaldıramayacak? Hiç.

dünya sözlük aşık atışması

İddia dedin basit insan işi
Amelde görülür hakikatli kişi
Narin ele tezene de gitmez
Yol yakınken bırak sen şu işi

Nicki mouse'um telim bamdır
Şu sırtımdaki kambur değil gamdır
Karşıma çıkanlar da nice hamdır
Uykunun yorganı gözümde ağırdır

Sabahın nuruna tavuk ötmez
Horozdaki aşktır da nicesi bilmez
Bir beden var durur üstümüzde ama
"Ölen hayvan imiş aşıklar ölmez"

Telelelelelele

dünyaitiraf.com

Eşyalara, bitkilere isim vermeyi çocukluktan beri pek severim. Onlardan ayrı birer kişilik gibi bahseder, duygusal bağ kurarım.

Neyimin adı: Asude. İlk görüşte koymuştum ismini.
Duvar saatimin adı: Hayri bey. Hayri irdal'dan mülhem.
Bilgisayarımın adı: ismimtosh. Toshiba olur kendisi. Yurt arkadaşlarım hâlâ ona adıyla sesleniyor.
Orkidemin adı: zihniyar hanım. Tanburi Cemil bey'in annesinin ismi. Hoş bunu ben koymadım ama huyumu biliyorlar artık. Böyle anılmak hoşuma gidiyor, itirafımdır.

Bir de 1. Sınıfta öğretmenimiz bize okuma yazmayı havaya yazdırarak öğretti. Hepimiz kendi alanımızı defter gibi kullanıp deli gibi sile çize yazı yazıyorduk. Artık oradan alışkanlık mı kaldı bilmiyorum ama yürürken adımlarımla yazı yazıyorum. Bazen duraksayıp siliyorum bazen sağa sola kaydırıyorum ayağımı. Yanımdakiler "yamuk yürüme" deseler de bilmiyorlar ki ben "ğ"nin çizgisini çekiyorum. Hey yavrum hey.
1 /