@niknak

Dm yok ama olabilir de

  1. toplam entry 2129
  2. takipçi 1
  3. takip edilen 0
  4. puan 8223
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 11 ay önce

interaktif sözlük

Sözlüğün en tatlı dönemindeyiz bence. Evet başta kimse yazmadığından çok sıkıcı geliyordu ama yazarak direnince çok noniş bi yer olduğunu fark ediyorsunuz. Spor yorumcusu Ahmet çakar zamanında sanırım rahmetli kazım kanat, turgay şeren, ziya şengül'ün olduğu ortamda haziruna "beyler hakaret olarak algılanmayın ama çok açık söylüyorum sizleri sapık bir eyyamcılık içinde görüyorum" demişti.
Şimdi bunu niye söyledim. Dur bi sn. Valla unuttum diyeceğimi. Aa ilk defa yazarken diyeceğimi unuttum çok ilginç. Hatırlarsam yazarım söz.

savaş cebeci

Videoyu üzülerek izledim. Dayağı atan dövüşçü, güreşi de biliyor. Dayağı yiyen ise kemal sunal'ın karamürselli deli hamdi için dediği gibi kalıbının adamı değilmiş bu inek. Kavgada ben dayağı atanı kurnaz buldum. Zira sen dövüş biliyorsun, savaş ise fitnessçı. İstediğin kadar ötekinden kalıpsız ol. Kılıç bilen sinek siklet, bilmeyen ayıyı haklar. Dolayısıyla dürüstlük icabı kaan denilen döven kişi mümkün mertebe kavga etmemeli, ancak kendisine saldırı durumunda saldırıyı def edecek kadar cevap vermeliydi. Yiğitlik bunu gerektirirdi. Kaan denilen adam 120 kiloluk donanımlı profesyonel bir dövüşçüyü dövebilir mi? Hiç öyle bir müsabaka boksta ya da güreşte tarihinde görülmüş mü? Ha savaş nasıl biri? Kavga başlangıcında haksız ama sanki kendisi de kendisinin trolu gibi. Dövüş bilenle dövüşecek kadar hoyrat ve tedbirsiz. Evet belki böyle bir dayak günahlarına karşı ilahi bir ikazdır. Kibir yakışmıyor savaş'a. Ben o baltazarlığının altında yine de bir saflık bir masumiyet görüyorum. Sevimli bir mizahı var ve yapay bi kişilik gerçek kişiliğini kapatmış. Artık yapacağı şey, ilahi ikazı okuyup özüne dönüp mütevazı insan olmak ve sahte kasıntı kisvesinden rücu etmek.
1 /