1. toplam entry 7284
  2. takipçi 13
  3. takip edilen 7
  4. puan 41591
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 26 yıl önce

amazon prime

Birden 39 ₺ olması insanı ilk etapta bir şoka uğratıyor. Prime uygulaması başladığından itibaren zam yapılmamıştı. Bağrıma taş basıp yoluma kendisi ile devam edeceğim. Zira kolaygelsin kargo olarak beklentilerimi fazlasıyla karşılıyor. O konforu terk etmek istemiyorum.

Misafirlikteyken ortalığı yıkan çocuğunu ikaz etmeyen ebeveyn

Net en sevmediğim insan tiplerinde ilk üçe oynarlar. Ha bir de bunların geneli kendi evlerinde çocuklarına asla göz açtırmazlar. Oraya dokunma şunu yapma, başkasının evine gelince de bağından kopmuş danalar misali yayılırlar her tarafa bebeler. Evin içine etsinler umurlarında olmaZ. Asla kabahat çocukta değil. Anasında babasında.

Bak sinirlendim durduk yere, herkes ebeveyn olmamalı kardeşim.

Dip not: yakın zamanda yeni evlenmiş bir arkadaşıma gelen misafir çocuklar odaların duvarlarını boyamıştı. Kız kaç ürün denedi çıkarabilmek için ama yok. Hala o beyaz duvarlar iz içinde.

hayko cepkin

İlk çıktığı zamanlardan beri dinlediğim, duruşuna haline tavrına saygı duyduğum müzisyen. Bu günlerde şarkıcılığının yanı sıra jack and hyde müzikali ile de tiyatro sahnesinde arzı endam etmekte. Konser performansı zaten olağanüstü, bu sene sonunda dinlemek kısmet oldu, darısı müzikalin başına.

git

brokoli

Mecburiyetlerden yediğim kış sebzesi. Maksat karın doyurmak. Çorbası süt ya da krema ilavesi ile daha katlanılır. Diğer sebzelerle buharda pişirilip tereyağında çevrilince et yemeklerinin yanında eh işte. Velhasıl olmasa da olur.
1 /