1. toplam entry 11696
  2. takipçi 24
  3. takip edilen 4
  4. puan 43587
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 10 yıl önce

28 şubat

Çocuk yaşımızda yakaladığımız kötü süreç.

O günün zalimleri ülkeyi ve milleti kendi istedikleri gibi şekillendirme süreci hakkında 1000 yıl sürecek dediler ama 20 yıl bile sürmedi.

Maalesef O günün mağdurları bugünün zalimi olmayı başarmıştır... 28 subatlar bitmez, sadece mağdurları ve zalimleri yer değiştirdi.

4 mart 2023 kayserispor fenerbahçe maçı

28 Şubat yasakçı zihniyetinin 21. yüzyılda AKP eliyle tekrar tezahür ettiği maç.

Vay efendim stadda sporda siyaset olmazmış... Camide siyaset yapılır, şehit cenazesinde siyaset yapılır, bir afet yüzünden yıkılan evlerin yerine ev yapılır tapu teslim töreninde siyaset yapılır ama stadda hükümet istifa demek siyasetmiş. Ulan bu ülkede sandıkta görüşürüz mesut bey pankartı asılmış. Hem de yasakçı, bağımsız ve tarafsız olmadığı iddia edilen eski Türkiye'de...

Bugün hükümet istifa diyemezsin, maç seyretmen yasaklanır... Öbür gün yediğine içtiğine giydiğine de karışırlar. Ne düşündüğüne de karışırlar.

Ulan ben çocuk yaşta 28 şubattan sonra eylemlerde Kızılay meydanında Kocatepe cami avlusunda polis tarafından joplandım. Şimdi de ifade özgürlüğüm için yine joplanmaya razıyım... Çıkarım yine meydana Protesto ederim.

Sarı öküzü vermeyiz...

hazreti musa

Namaz vakitlerini borçlu olmadığımız peygamber.

Allah yarattığı kulunu bilmiyor mu? 50 vakit namaz farz olsa insanoğlu ne zaman çalışıp ne zaman uyuyacak? Ne zaman günah işleyip tövbe edecek? Günahkar olmaya bile vakit kalmaz yahu...

Bana bu rivayeti anlatan hocaya sorumu sordum ve cevap alamadım, Allah'ın hikmeti deyip konuyu geçiştirmişti.

ahbap

Son açıklaması ile Kızılay'ın hesap verebilirlik düzeyini artıracak olan dernek.

Afet döneminde kendisine ait üretim işletmesinin depolarında çadır bulunmasını, o çadırların deprem bölgesine neden gönderilmeyerek depremzelere dağıtım yapılmamasını ve ahbap'a satışı hakkında Kızılay bakalım nasıl bir açıklama yapacak?
1 /