1. toplam entry 1074
  2. takipçi 1
  3. takip edilen 0
  4. puan 3102
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 9 yıl önce

eğitim seviyesi arttıkça oylarımız düşüyor

İkinci öğretim sosyolojiye kayıt yaptırdım biraz eğlenirim diye. Ekonomiye giriş dersi vardı çok üstünkörü aldık. Ekonomi nedir arz talep eğrisi enflasyon nedir vs. Sonuç: dersi almadan önce ekonomiyi bakan yönetemiyor sanıyordum. Dersi aldıktan sonra farkettim: meğer zaten hedefleri buymuş, şu mevcut durummuş. Şunu farkeden oy verecek olsa da vermez ki.

kaşar

En çok hile hurda olan peynir çeşidi. İçine farbrikadaki atık naylon poşet her türlü plastik vs atanı da vardır. Bildiğiniz güvenilir markalardan şaşmamak gerekiyor.
Tanım2: flörtöz kadınlara yakıştırma yollu söylenen cinsiyetçi söz. Nedense flörtöz erkek için hiç kullanılmaz, erkekte flörtözlük normal karşılanır. Hatta olması gereken olarak algılanır.

Ahmet Hakan’ın cinsel içerik beğenmesi

geliştiriciler tarafından oluşturulmuş uygulamalara izin vermenin kibarcası. Aslı: takipçi yahut beğeni/rt satın almak. Ancak takipçi/beğeni/rt satın alındığında günde 3-5 bu tip beğeni 1-2 bu tip rt oluyor. Ahmet hakanda ise 1 adet. Bu nedenle açıklama çok da inandırıcı gelmedi. Ayrıca zaten bingo diyemezsin zira uygulama kaynaklı ise hangi uygulama olduğunu bulamazsın. Biz cinsel içerik beğeniyoruz demez uygulamalar.

sağlık çalışanlarına uygulanan şiddet

Bir polis memuruna saldırıda nasıl muamele ediliyorsa aynı muameleyle bitirilebilecek şiddet. O da memur bu da memur. Eğer sağlık çalışanının tutumu iyi değilse, davranışları bir memura yakışmıyorsa şikayet yolları açıktır. Üzerime yürümeye kalkan kbb uzmanını şikayet edip re'sen iletişim semineri aldırmışlığım var. Hangi özel hizmet grubuna ait olursa olsun, memur memurdur, şikayetlerinizi dilekçe ile idari amirine yapabilirsiniz.

acil servis

yalnızca acil müdahale gerektiren hastalara müdahale edilen hastane birimi. ölüm, organ kaybı yahut şok riskleriniz, kan kaybınız ya da en azindan acilen müdahale edilmezse hızla kötüleşecek bir durumunuz yoksa başvurulmaması gereken yerdir aslında. ancak günümüzde "işini acilen hallettirmek isteyenler gelsin" olarak algılandığı için içinden çıkılmaz hal almıştır.
1 /