1. toplam entry 33
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 100
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 11 yıl önce

Ben aşılandım maskeleri

Biz aşılandık. Isırmayız . Isırgan da size zarar vermez. Bit pire kıran şampuan ile de her gün bizi yıkıyor veteriner. Yeter ki bir kaç avronuzla gelen vurun kırbacınızı, takın tasmanızı bize diyor gibi bence. Helal gerçekten yerli ve de milli olmuş. Nasılsan öyle yönetilirsin.

müslümanların kökü kazınsa gıkını çıkarmayan ama köpeğe dokunsalar dünyayı ayağa kaldıran solcular

Artık insanlar sizin yani erdogana destek veren müslümanların samimiyetine inanmıyor. Yani sen bu adamları sabah akşam zillet terörist diye damgalarsan, sırf koltukta oturmak için. Böyle bir durumda yalnız kalırsın. Solcuları bir tarafa bırakın. Geçen gün yenisafaktan bir zibidi karar gazetesine siz neden ses çıkarmıyorsunuz diye atarlaniyordu. Bildiğin faşizm bu. Bıktı millet sizin bu İslami faşizminizden . Siyasal İslamcılar fena iflas ettiler. Onlar için herşey iktidarda kalma amacı. Yarın İsrail 2 milyar ateşlese Türkiye'de göreceksiniz nasıl gazetelerin dili değişecek. Sonuçta iktidar korkusundan Uygurlara yapılanlara ses çıkarmayan bir İslamcı zihniyetle karşı karşıyayiz. Mesela furkancilar sizce aynı coşku ile Filistin'e sahip çıkarlar mi. Daha geçen gün itikaf için camide fena dayak yediler. Şimdi adam bakıyor. Filistin için sokağa çıkanlar kendileri dayak yerken oh olsun diyen grup. İnsan bunlar yahu.

aşı için uygurları çine satan dava adamı

sevgili tontiş fahrettin bakanım, meral akşenere atar yapınca ortaya çıkan gerçek. meğersem muhalefet edepsizilik edip, soykırıma uğrayan uygurları dile getirince. çin incinmiş. aşıları göndermemeye karar vermiş. haklı tabi. koskoca türk halkının sağlığı yanında üç beş milyon uygurun hayatının onurunun ne önemi var. zaten aşıyı yapan dünyada tek çin. yaptıkları aşı da bir numara aşı.

filistin oy çin para getiriyor

uygur genci bir aktivistin twitinden arakladım. maalesef gerçek. liderler için tek gerçek var o da koltukları. müslümanların acıları tamamen koltukları ile doğru orantılı. ne kadar koltuk o kadar acıya ilgi var. israilin yaptığı vahşete herkes odaklanmışken, biraz da problemin asıl kaynağına odaklanalım. yoksa hem israil, hem de bu liderler koltuğunda otururken, aşağılanmışlık damgasını müslümanlar taşımaya devam eder.

mescidi aksa

mavi marmarada yahudi bir gazetecinin yazdığını dün gibi hatırlıyorum. tek korkumuz türklerdi. onlardan da 10 kişiyi öldürdük gıkları çıkmadı. artık dünyada bize rakip yok. evet bu minvalde olan şeyleri yazmıştı. sonuç olarak son 10 senede daha da hakir görülen filistinli müslümanlar. daha küçük alana sıkışan filistinli müslümanlar. elden gitmekte olan kudüs. kudüsü israil başkenti yapıp hala müslüman liderlerden destek gören trump. yanan mescidi aksa. bu insanların acıları gene o liderler tarafından kullanılacak koltuk için.

alparslan kuytul

Bu Ramazan'da itikaf sivil itaatsizligi ile güzel bir tokat attı akpnin sahibini , sanki peygamber gibi görenlerin suratına. Normalde böyle şeyleri bizim ülkede solcular yapar. Onlari da devlet ezer . Biz sağcılar da oh deriz. Şimdi ise turistler şampanya patlatirken polisler camide namaz kılan kuran okuyanları eziyor. Bazı ruhsuzlar gene oh olsun diyorlar. Ama içlerinin rahat olmadigina eminim. Üç beş sene önce bunu yapana kafir derlerdi. Şimdi kendileri yapıyor. Hayat ne kadar garip.

128 milyar dolar nerede

muhalefetin bu günlerde sorduğu soru. erdoğanı aşırı rahatsız etmiş. o da emir vermiş. tam saha herkese anlatın diye. anladığım kadarıyla doları 2019 seçimleri öncesi tutmak için uyanıklık yapıp dolarları dağıtmışlar 5-6 liradan. ama gene tutamamışlar. şimdi ise merkez bankası eksilerde. usulsüzlük yapıldığı , millete dalgalı kur rejimindeyiz deyip aslında sabit kur sistemindeymiş gibi dolara müdahale edildiği ortada. daha büyük problem ise seçimi kazanmak için satılan dolarlar yüzünden devletin dış saldırılara açık hale gelmesi. darbeci sisiye el açmları, çin gibi soykırmcı bir ülkenin önüne yatmaları, biden telefon edecek diye 10 takla atmaları bu yüzden. bir de ülkeyi salgın kırıp geçirirken millete para dağıtamıyorlar. kapatsalar para yok, kapatmasalar salgın azıyor. tahminim bunlar gidince birileri yargılanacak. yalnız bir insan o kadar güç sahibi olup ta nasıl böyle bariz hatalar yapar akıl almıyor. 20 yıllık birikimi iki senede nasıl çarçur eder. demek ki denetlenmeyince asıl yüzün ortaya çıkıyor. aslında kerametin sende olmadığı, aslında başarıların senin yanında çalışan insanların başarıları olduğu ortaya çıkıyor

canan kaftancıoğlu'nun 128 milyar dolar nerede tweeti

aylan bebekin 128 milyar ile ne alakası var bilmiyorum. o ayrı rezillik. ama mevzu sorlumluk ise o bebeğin ölümünde sorumlu olanlar suriye, türkiye, iran ve de suudi arabistandır. bunlar iç savaşa tonlarca silah yollayan ülkeler değil mi. suriye hariç bu üç ülke bir araya gelse idi. muhtemelen bu mevzu buraya gelmeyecekti. hadi ilk çıktığında gazla girdiniz kardeşim. 2013 ten sonra mevzunun iç savaşa gittiğini gördükten sonra inatla gönderilen tonlarca silahın hesabını erdoğan ve de davutoğlu vermeli.
1 /