1. toplam entry 869
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 304
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 13 yıl önce

dini ticarete alet etmek

tam olarak din değil de dini sembolleri ticarete alet etmek de denilebilecek eylem.

içkici, zinacı, otçu hapçı olmasına rağmen işyerinde başörtülü kızlar çalıştıran bazı dergicilerin yaptığıdır. ayrıca hem başörtülü kız çalıştırıp hem de işyerinde namaz kılınacak yer ayırmamaları daha da ilginçleştiriyor durumu. bu arada işyerinde çalışan kızlar da sırf işlerini kaybetmemek için patronlarının imajını bozmama adına bu konu hakkında konuşmuyorlar, zincirleme küfür tamlaması...

alışamadım

komedi dans üçlüsünün zannımca 1991 yılında çıkmış kasetinden bir parçanın ismidir, nakaratı şöyleydi:

inönü'nün laflarına, akbulut'un gaflarına, kimse bilmez sırrım hey dost alışamadım.

aynı şarkının hatırlayabildiğim bir başka kısmındaysa gündemdeki hasan celal güzel skandalına gönderme vardı:

"git ile hande bize dert oldu, tatlısess vuruldu, tanju duruldu..."

erol köse o zamanlardan çaka çaka geliyormuş da kimsenin haberi yokmuş.

inci sözlük

mechul x'in sky türk canlı yayınında, herhangi bir taciz mesajı, maili, saldırısı olmadan kendi rızasıyla adını andığı sözlüktür. radyo sözlüğündeki "inci"li mesajları okumamak için panikledikleri zamanları da bildiğimden, şaşırdım bu reklama. saldırmak yakışıyor haylazlara, ha.

asena

"o kız iboyu haketti" diyerek kendince ayşegül yıldız'ı yüceltmiş dansöz! böyle tatlı konuşacak tabii! kuzgun gibi hastane koridorlarına doluşup da o kızı sözleriyle gözleriyle dövenlerin yanında kendisi de ayşegül'ün saçını başını yolarak fiziksel şiddet uygulamıştı. düşünün bi, ibo'nun eşini, sevdiğini dövüyorlar! ah, ibo bir ayağa kalksın kim neyi haketti gösterecek ona!

kurtlar vadisi pusu

iyi adamları baydı, kötüleri öldükçe yenileri geliyor. hatta bazı kötüler ölmüyor, iyiye dönüşüyor, bu döngü de kötü adam sıkıntısına sebep oluyor. fakat şimdi kara var. müziği de hoş, hikayesi de. iskender'i, zaza'yı sevmiştik, kara'yı da severiz gibi...

kurtlar vadisi pusu

maalesef ki diğer diziler gibi daha bölüm bitmeden gelecek haftanın fragmanını yayınlatan dizi, ki biz sadece fragmanı bile bir hafta bekleyen sadık bir kitleyiz, hiç sindiremedik bu yeni durumu. tnt politikası mıdır bu bilinmez, eğer öyleyse bir an evvel çare bulunmalı. iyi bir gelişme yok mu peki, var: yeni yönetmeni onur tan güzel işler yapacağa benziyor.

ibrahim tatlıses

kazadan sonra zaten tedavülde olan sevgilisine değil de eski karılarına yanaşan gazetecilere güzel bir uçan tekme atmış oldu evliliğiyle. ayşegül yıldız'ın eşidir artık ibrahim tatlıses. şimdi derya tuna kafasını nerelere vuruyordur kimbilir, boşuna boşuna ah boşu boşuna şarkısının belasına ayrılmamışlar mıydı?

armine

cadde üstü mağazalarını gece 12'ye kadar açık tutan para delisi şirket! iftardan sonra adam teravihe bile gidemiyorken bir de çıkıp armine mi turlayacak demeyin, patronlar bunun hayaliyle ellerini ovuştururken çalışanlar sahur vakti evlerine dönüş yolunda küfürler savuruyorlar onlara. artık allah ıslah mı etsin, imha mı etsin bilemedim!
1 /