1. toplam entry 484
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 1507
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 4 yıl önce

namaz kılmayan islamcılar

islam+cı olduğu içindir. işin içine +cı yapım eki girdiği zaman yaşayandan çok taraftar olarak islamı görme durumu oluşuyor. halbuki ++cı ve varyasyonları iş yapım ekleri sınıfında olup insan yaptığı işte ciddiyet göstermesi gerekirken bu durumda bir tezatlık var. gerçekten düşündürücü..oldukça düşündürücü.

dominik sky

24 yaşında, 12 yıldır cimnastik calisthenics ve parkur yapan yaptığı işte tam bir uzman slovenyalı doğuştan sporcu karizmatik camiada fenomen kardaşım. sorulan sorulara direkt cevap vermesi, mütevaziliği ve yaptığı işi aşırı ciddiye alması, inanılmaz adaptasyonu ve istiktarı en takdir ettiğim özellikleri olan atlet. pek çok yardımı dokundu. bir klip:

lan yine bir gün askerdeyim

belli aralıklarla düzenli ve istikrarlı olarak askere gidip gelen kişi söylemi.

''-bir gün yine askerdeyim taaam mı! elde de bazuka var taaaaaaam mı, sen de 2 metre ben deyim 5 metre! neyse gardaş gomutan da bana o nasıl bazuka tutuşu lan diye höykürmez miı !! sen misin bunu diyen bah ekmek musap çarpsın bah 7 metrelik bazukayı buna çevirmişim alnına dayamışım : ''bana mı dedin başgan diye bir çıkışım var buna. ahığa ahığa ahığa !!! görmeliyding ha yok böyle bişiy qanqa!! şimdi beni her gördüğünde abi diyo
+yalan! ciddi misin ?!!
-tabi lan mayyak mısın ''

amazon.com

yanlış hatırlamıyorsam bir dönem mafia 2 yi aldığım site yada amerikadan birisiyle getirttiydim heralde tam hatırlamıyorum. ancak kullanmama sebebim her ne kadar ürün bolluğu açısından tek başına bir gezegen olan bir site olsa da türkiyeye kargo ücretleriden dolayı pek makul bulamadım bir türlü. zamanda cabası.

alibaba.com

alınan malın bir yıl içerisinde ülkeye gelmesi eğer ki değişim gerekiyorsa bir yıl içerisinde çin e geri gönderilmesi ardından bir yıl sonra tekrar gelmesiyle 3 yılda ucuz fiyata ürün sahibi olabildiğiniz şahsımca kullanması epey riskli bir o kadar keyfsiz site. abartılı rakamlar bir yana üç kuruşluk ürün için aylarca beklenmesini saçma bulduğum dahi kullanmadığım ancak bir dönem düşündüğüm sonra bu sürede ben yeni icatlar yapıp seri üretime geçiririm diye vazgeçtiğim site.

gittigidiyor.com

en büyük problemi resimde gösterdikleriyle aynı ürünü göndermemeleri ve ardından kargo olan sitedir. istikrar sıfır. bunun sebebide büyüklü küçüklü yüzlerce satıcının bulunması ve hepsinde aynı iş ciddiyeti olmamasıdır. ama hizmet sektöründesin kahrolası yaptığın iş senin bu adam gibi yap ne ... yapıyorsan !! diye suratlarına haykırmak istiyorum

alien covenant

izledim bitti ve beğenmedim. eee ! hani lan, umduğumu bulamadım!

yukarıda bir arkadaaşşşşşşş filmi fassbender bile kurtaramamış yazmış. kurtaramamasının sebebi oynadığı rol hiç bir etkisi olmayan herhangi bir aktörün rahatça becerebileceği bir rol olmasından kaynaklı. o role anthony hopkinsi koysan film yine bir şey ifade etmezdi. onun dışında senaryo acayip kopuk gereğinden fazla hızlı gelişme ve gereğinden fazla tahmin edilebilir bir son. ntt olmamış. bir sci fci müptelası olarak bu filmi cidden merak ediyordum. halbuki müthişl bir konuya sahip eğer ki üstünde biraz yoğunlaşılsa acayip gerici kan gövdeyi götüren kan gövdeyi götürürken düşündüren belki biraz da sevindiren bununla birlikte üzen ve de sövdüren çok yönlü bir film ortaya konulabilirdi.

mavi evin özgür kedisi

(bkz: #5848847" class="bkz">#5848847) bu saplantılı halle sen kedi alma. biraz sakinleş sonra hayvan edin. hayvanın başına bir şey gelse sen bileklerini kesip banyoda kendini ölüme terkedersin. bu ne hırs bu ne aşk bu ne tutku bu ne ihtiras bu ne sex and the city. her yer kedi dolu nedir bu sanki soyu tükenmekte olan bir cinsmiş muamelesi. önce balıkla başla yada onu da geç karıncayla başla yavaş yavaş seviyeyi arttır. en son kedi.
1 /