@pocahontas

"You are what you do, not what you say you'll do. "

  1. toplam entry 7031
  2. takipçi 29
  3. takip edilen 10
  4. puan 32792
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 8 yıl önce

Spor yaparken giyilen kıyafetlerin üniformaya dönüşmesi

İnstagramda youtubeda nerede olursa olsun kadınlarımız tek tip giyiniyor. İlla sağlıksız bi tayt, üstte kesin bir crop, altta da spor ayakkabısı. (Tabi çeşitlilik olsun ürünümüz satsın diye bir sürü firma spor giyim seçeneklerini artırıyor ve fakat ürün gamı genelde böyle )
Hadi gym e falan gidersin anlarım. Herkes evde. Bir yere gittiğimiz de yok.
Evimde ayakkabı ile gezmiyorum ki güzel kardeşim ayakkabı mı giyeyim?
Crop giysem midem üşüyor ertesi gün sizlere afiyet cırcır olurum ben.
Tayt desen pamuklu bile olsa beni darlıyor cildim rahatsız oluyor. Yani cidden ben üstümde kapüşonlu sweatimle altımda yalnızca evde giyilebilecek manşetli eşofmanı giysem ayaklar da yalın olsa sorun teşkil eder mi ?

Amaç hareket değil mi yogacı aplacım?

demet evgar

Eva green hanımefendinin daha munisi sevimlisi yerli versiyonu gibi. Evacığımı nedense erkeklerimizin aksine(!) fazla soğuk donuk bulurken demet bana öyle gelmiyor. oyunculuğun da hakkını verdiğini düşünüyorum. En çok da kendinden beklenmeyen işveli cilveli rollerde. Keşke oyuncu koçum olsa. Veya olmadı keşke ben oyuncu olsam o da olumlu. *

ambivalans

Kırmızı odada boncuk un hikayesinde psikiyatrist hanımdan öğrendiğim terim. Hem yaşadığı hayal ürünü dünyadan kurtulmak istemesi hem de gerçek dünyayı tatsız tuzsuz keyifsiz bulduğu için ilaçları almayışı..
Bir de televizyon aptal kutusu derler. Aa yeni bölüm başlamıştır aç aç... ay ölmemiş be kız. Şükür.*

cengiz çakmak

Açık öğretimde ders anlatımını çoook sonradan dinlemeye başladığım kaliteli hoca. bazen kendini tiye alması, duraksadığında gözünü kapatıp uygun kelimeleri seçme ve toparlama çabası , basite indirgenmiş anlatımı ile pek bi seviyorum kendisini. İmkan olsa da bi çay içsek ben sorsam o anlatsa. *
1 /