@rebelin korubenisi

"yunus öldü diye sela verirler/ölen hayvan imiş aşıklar ölmez"

  1. toplam entry 10850
  2. takipçi 44
  3. takip edilen 1
  4. puan 84924
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 9 yıl önce

titanik

Şubat ayında yeniden vizyona girmiş film. gittim, izledim. nefis bir deneyimdi. 3d olduğu için ikinci seansı bir miktar gerse de -bir boğulmadığım kaldı, bütün stresi yaşadım- çok keyifliydi. kendisi sinemada izlenmesi gereken filmlerdenmiş. zaman ayırılmalı.

lens kullanmak

İlk günler zor olan eylem. İlk günlerden bildiriyorum gerçekten zor arkadaşlar. özellikle sol gözüm görmeyi reddediyor. sağ gözüme 1 dakikada taktığımda bile sol gözüme 9 dakika uğraştım. çocuğum izin ver de etrafı net gör, tabelaları falan oku. Neden böyle yapıyorsun?

plan yapmak

ölümün olduğu bir dünyada pek anlamı olmayan eylem. Güneyli Bayan oyunu için tiyatro bileti almıştım. oyunun iptal olup olmadığı hakkında bilgi almak için siteye bakarken başka hangi şehirlerde oynanacağı çarptı gözüme. adana, Gaziantep, Şanlıurfa, Hatay... Sonra salonlara göz attım, ne kadar koltuğun dolu göründüğüne ve dahi boş kaldığına.

her gün kendimize hatırlatmamız gerekiyor. Varsa yoksa şu an! Yarın diye bir şey olmayabilir.

deprem

6 Şubat 2023'ün üzerine çöken kara bulut. Tüm günümüzü korkuyla, dualarla, "biz burada rahat rahat otururken insanlar enkaz altında" düşünceleriyle geçirdik, geçiriyoruz. Allah herkesin yardımcısı olsun. Dualarımız deprem bölgesindeki insanlarla.
1 /