1. toplam entry 207
  2. takipçi 3
  3. takip edilen 0
  4. puan 1897
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 9 ay önce

ev usulü saç kesimi

Kuaförüm aylardır tatilden dönmüyor. Bir kesim olmuş 100 lira. Çakmak yaksan patlayacak bir gerginlik ve uzayda gibi bir boşluk hissi. Tüm bunları birleştirince. E ne duruyorsun helva yapsana.

Eve geçince gerçekleştireceğim işlemdir.
Drama queen ergenlik yıllarımda bile böyle bir cesaret göstermemiştim. işletim sistemimin ipragazla, onu bulamazsa clipper ile çalıştığını düşünecek olursak, böyle bir gaflete düşmemiş olmam nacizane şaşırtıcı.

Hedefim charlize theron. Muhtemelen serap izgü olurum. Şu an bon joviyim. En kötü berbere gidip abi enseleri bi al be derim yani nolcak. Şu “İçindeki küçük biraderi açığa çıkar” günlerimde bi o eksik kalmıştı zaten. Topukluları filan attım, yakında outdoor ayakkabıya geçiş yaparım.vites yükseltmek

Placebo etkisi yapar.

Boş bir yolda iseniz ve uygun müzikler var ise kendinizi dominic toretto ya da letty ortiz gibi hissetmeniz muhtemel. Halbu ki yarı ticari araçta olmayan 6. Vitesi aramaktasınızdır.

“Nos’u yok mu bunun be? Ne demek yok. E bu gitmiyo.”

Yalnız Sol frame’de gördüğüm, Direksiyon, gaz, vites, debriyaj ve şanzıman başlıklarından sonra beklentim artık “rot balansında sorun vardır” ve “bujiler meme yapmış” başlıkları. Sanayici arkadaşlar sözlüğe teşrif etti herhalde.

Akif usta sen misin o eksileyen doğruyu söyle?


acemi bir kadın şoförü arabasını park ederken izlemek

Hemcinslerim affetsin ben de çok keyif alıyorum ne yalan söyliyim… ve bunun bir açıklaması var. Bence o elin ayağın karışma anında verilen tepkiler, mimikler “ ay yapamıyorum olamaz” hali sempatik bir görüntü. Bana bu kadar sevimli gelen bir hal, erkeklere de geliyordur sanıyorum.

O erkekler Bir anda belirir ve bakışlarından “ kesin yapamayacak köh köh köh” ifadesini okursunuz. Bankamatikteki delikanlı kafayı çevirir, berber dışarı çıkar, çay ocağının önündekiler taburenin açısını değiştirir… bazı koç yiğitler “ zaten müdahale lazım olacak, fırsatı Kaçırmayalım “ diye yaklaşmaya başlamıştır. Sigara yakıp seyre duran biliyorum. O kadar bakışın altında yapamama korkusu devreye girer ve paniklersiniz. Sonra malum ipana white now reklamı…

Yıllar geçti, bazı şeyler değişti. Şimdi Dizimle direksiyon çevirirken tanım giriyorum. Tek elle kısa makas atarken tek elle şarkı seçiyorum. Dondurma yerken vites atıyorum. Tek seferde iki arabanın arasına da park edebiliyorum.

Fakat yıllar geçti bir şey değişmedi. Hala kadın şoför olduğumu görünce üzerimde hissettiğim alaycı gözler var. Aşağılayıcı kesin yapamayacak bakışları. Hepsini El frenini çekerek selamlıyorum.

Hemcinslerim yeri gelince inip “ ay ben bunu yapamadım biri yapsın” demekten çekinmeyin. Birbirini geçmek için koşmaya başlayan delikanlıları görünce çekirdek yiyip seyre dalan siz oluyorsunuz.

İktidara geldiğimizde ofsaytı kaldıracağız

Ya sarıgül’i dinleyince aklıma 90’lı yıllarda güzellik yarışmasında birinci olan ablaların “ birinci olursam fok balıkları ölmesin diye çabalayacağım ” minvalindeki söylemleri geliyor. Ekrana bakarken, Vizontele Deli emin gibi gülücük saçıyorum.

E-hii

Ek: ayrıca ofsaytı kaldırırsanız, “ofsayt bilen kız” kültürünü de ortadan kaldırırsınız. Olmaz. Bunun bir geçmişi var. Kültürümüze sahip çıkalım.

komplo teorisi bağımlılığı

Herkes bana aşık kızı bağımlılığıdır.

Evet basçı seni kesiyor tatlı kız, görüyorum. Ya şu senin pilot komşun Barbaros ile fırıncının oğlu Tacettin’in de sana aşık olduğunu biliyorum tabi ki.
Yalnız sen hiç o sahneden aşağı baktın mı? Evet evet. Senin Işığının, sahneye gelen spot ışığını bastırdığından şüphem yok. Yoksa adam niye bu tarafa öyle gözlerini kısarak baksın…

çocukken yabancı film ve dizilerde görüp özenilen şeyler

Basement kültürü…

Hala babaannemi ikna etmeye çalışıyorum “Bobonne yav yalvarırım şu dedemden kalan ıvırı zıvırı boşalt şuraya davulu getircem” diye. Kokuşmuş eski bir kanepe ve bitli anarşist arkadaşları da yerleştirip, Minik özentinin gizli defteri isimli youtube kanalımı açma hayallerim devam ediyor.

“Evet arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz. Bugün bobannemin bundan karı marı olmaz serzenişini dinliyoruz. Arkadan solo giricem.”

Hepsi steven hyde yüzünden…
1 /