@ruhuma uygun nick bulamadim

Sahici zamanlar rengarenk oyuncak kadranlı saatlerden geçip gitti. Çocukluğumuzu kaybetmeyi büyümek sandık. Gerçeği öğrendik ama geç oldu artık, Herşey bitti...

  1. toplam entry 667
  2. takipçi 2
  3. takip edilen 1
  4. puan 3088
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 1 yıl önce

ekrem imamoğlu

Ekşi sözlük'te yüzlerce paralı troll besleyen başkan.
Sabah akşam ekrem imamoğlu güzellemesi yapıyorlar. Açtıkları başlıklar öylesine yapay, öylesine yapmacık ki; para ile açıldığı başlıktan bile belli oluyor.
Geçen "ekrem başkan'ın işaret dili ile mesajlaşması" minvalinde bir başlık gördüm, akşama kadar o başlığı upladı durdular. Ekrem başkan güya konuşma özürlü biri ile işaret dili ile konuşup ona seni seviyorum gibi bir şey söylemiş.
15-20 kişi o başlığa belli aralıklarla entry girip sürekli o başlığı canlı tutmaya çalıştılar.
Açık söylemek gerekirse ben ekrem imamoğlu'nun tam bir münafık olduğunu düşünüyorum. Belediyecilik konusundaki beceriksizliğini sosyal medyada kendini yapay olarak parlatarak örtmeye çalışıyor. Bugünkü olay da aynısı. Binlerce insan yollar tuzlanmadığı için perişan olmuş, bu beyefendi kartopu oynuyor. Bu tavrın 2 anlamı vardır.
Birincisi " ben işlerimi öyle mükemmel yaparım ki; organizasyonlarım mükemmel işler. Her şey saat gibidir. Dolayısı ile keyfimden eğlenirim.
İkincisi ise; bu karda kışta insanların başına ne gelmiş, kim nerede ne yapıyor, kimin arabası karda kalmış, kim yollar tuzlanmadığı için kaza yapmış tınnn! Ben keyfimden asla taviz vermem.

Siz karar verin imamoğlu hangi seçeneğe daha yakın?

sedef kabaş

Kendisi kitleleri yönlendirmek için govels'in önerilerine sıkı sıkıya uyuyor ve ortaya kocaman ve basit bir yalan atıyor.
Gözaltına alınması esnasında elleri serbest olmasına rağmen kitleleri yönlendirebilmek için kendi çabası ile sanki ters kelepçe atılmış gibi ellerini arkasında birleştiriyor.

">git

">git

Kadınların trafikte vicdansızlaşması

Böyle bir gerçek var malesef.
Normal hayatta son derece nazik, naif, kibar görünen kadınlar trafikte araç kullanırken 180 derece değişiyorlar.
Trafik kurallarına uyuyorlar ancak trafik, trafik kurallarından ibaret değildir. Trafikte kurallardan daha önemli bir husus vardır ki; bu da araç sürücüsünün diğer sürücülere karşı gösterdiği hoşgörüdür.
Erkekler acımasız araba kullanıyor olabilirler ancak bir çok erkek sürücünün trafikte hoşgörüsüne çok defalar denk gelmişsinizdir. Ancak kadın sürücülerde bu hoşgörü asla yok.
Bir yerden döneceksinizdir. Arka taraftaki aracın size biraz müsade etmesi gerekir. Eğer erkek sürücü varsa sizi sıkıştırmaz. manevra yapıp bitirmenizi bekler. Ama bir kadın asla bu şekilde beklemez. Yol benim hakkım mantığı ile dibinize kadar girer ve sizi oraya sıkıştırır. Sonra kendi de çıkamaz. Trafiği içinden çıkılamaz hale getirir. Ben onlarca kez bu olaya şahit oldum. Kadınlar hiçbir şekilde centilmenlik yapmıyorlar. Her yerde bencilce sadece kendilerini düşünüyorlar.

Bu konuda cinsiyetçilik yapmıyorum. Sadece tespitlerimi paylaşıyorum. Kadınların trafikte biraz daha centilmen olmalarını tavsiye ediyorum.

sezen aksu

Erdem özveren diyor ki;
Bu şarkıya hoşgörülü olmamızı bekliyorsunuz. Adem ve havva yerine cahil atatürk ve sağır ismet yazsaydı o zaman da bu kadar hoşgörülü olacak mıydınız?
Özgürlük, başkalarının kutsalına girdiğiniz anda biter. Sen benim değerlerime hakaret edersen, benden saygı değil, tokat beklemelisin.
1 /