1. toplam entry 43985
  2. takipçi 37
  3. takip edilen 33
  4. puan 231585
  5. statü
  6. rütbe moderatör
  7. kayıt tarihi 13 yıl önce

teknoloji cahili

Hangi teknolojinin cahili acaba? Milleti ötekileştirmek, aşağılamak ne de kolay? Hadi gelin karasaban teknolojisinde kapışalım. Siz iki öküzü sabana koşana kadar, ben 4 dönüm tarlayı sürmüş olurum. Teknolojiyi geriden takip ettiğim, cahili olduğum anlamına gelmez!!!
*

mit'e alacağız denerek kandırılan liseli çocuk

Konya'da 17 yaşındaki lise öğrencisi G.A.'nın, 'Seni Milli İstihbarat Teşkilatı'na memur olarak alacağız' vaadiyle kandırılıp, elektrik ustası Ahmet Mandal'ın cinsel istismarına uğramasına ilişkin soruşturmada; Mandal ile tutuklanan okul müdürleri Harun Avcu ve Asuman Sahar Koleri hakkında 37'şer yıla kadar hapis cezası istenen iddianame, mahkeme tarafından kabul edildi.

git

30 ocak 2023 meteorolojinin kar yağışı açıklaması

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM); Ankara, İstanbul, Eskişehir dahil en az 24 il için kar yağışı uyarısında bulundu.

MGM tarafından yapılan son değerlendirmelere göre Marmara, İç Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Anadolu (Erzincan ve Ardahan hariç), Güneydoğu Anadolu ile Giresun, Trabzon ve Rize çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Yağışların; Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Güneydoğu Anadolu'nun güneyi ile Akdeniz kıyılarında yağmur ve sağanak, yağış alan diğer yerlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Yağışların bu akşam saatlerinde Muş ve Bitlis, Salı Adana, Osmaniye ve Hatay çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.


git

30 ocak 2023 Pakistan'da intihar saldırısı

Pakistan Talibanının, bir camide yaptığı katliam. Zaten bu tipleri camiden aşağısı kurtarmıyor. Böyle de alçak, şerefsiz, aşağılık türler.

Pakistan'ın Hayber eyaletinde Pakistan Talibanı bir camiye intihar saldırısı düzenledi. Çoğunluğu polis 59 kişi hayatını kaybederken, 157 kişi yaralandı. Patlamanın ardından caminin çatısı çökerken, arama kurtarma çalışmaları sürüyor.

git
1 /